jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۸۱   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه سیاسی: دستیار ارشد رئیس‌جمهور گفت: تا آنجا که خبر دارم، هیچ وزیر زنی برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، نیرو و تامین اجتماعی که قرار است به مجلس معرفی شوند در نظر گرفته نشده است. به گزارش جام‌جم آنلاین، مجتبی ثمره‌هاشمی در حاشیه مذاکرات خصوصی روسای جمهور ایران و سنگال،‌ در جمع خبرنگاران افزود: معرفی این 3 وزیر به مجلس زمانی است که کار مجلس برای رسیدگی به لایحه هدفمند کردن یارانه‌هابه پایان برسد و هفته بعد از پایان رسیدگی به لایحه یارانه‌ها این سه وزیر معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: بذرپاش در میان گزینه‌هایی نیست که قرار است برای وزارت به مجلس معرفی شوند.

وی درخصوص تعیین معاون اجرایی رئیس‌جمهور نیز گفت: معاونت اجرایی رئیس‌جمهور، یک مسوولیت مشترک با معاون اول رئیس‌جمهور است و درواقع مسوولیت‌ اصلی به آقای رحیمی واگذار شده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درخصوص تفکیک معاونت حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور اظهار کرد: این تفکیک در معاونت پارلمانی انجام می‌شود؛ اما درخصوص اسامی افرادی که این سمت‌ها را به عهده می‌گیرند، باید صبر کنید.

دستیار ارشد رئیس‌جمهور درخصوص دور سوم سفرهای استانی نیز گفت: در دور جدید این سفرها، بخشی از کارهایی که تا به امروز انجام می‌شد، به بخش‌های مختلف یعنی وزرا و معاونان واگذار می‌شود و خود رئیس‌جمهور نیز در کارها مشارکت می‌کند.

وی افزود: البته من نمی‌توانم بگویم که ایشان از ابتدا تا انتها در سفر حضور دارند؛ ولی قبل از سفر کارهای کارشناسی درخصوص آن استان انجام می‌شود و افراد و وزرا در خود استان حضور پیدا می‌کنند و شخص آقای احمدی‌نژاد نیز بیشتر از گذشته با مردم در ارتباط خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر