jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۳۶۵ ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

گروه بین‌الملل: جنبش فتح سند آشتی فلسطینی را که از سوی مصر پیشنهاد شده بود، امضا کرد و قرار است جنبش حماس به این پیشنهاد پاسخ دهد. به گزارش شبکه خبری الجزیره، مصر اخیرا پیشنهاد جدیدی را به گروه‌های فلسطینی در خصوص آشتی ملی ارائه کرده بود که بر این اساس هر یک از گروه‌ها به طور جداگانه سند آشتی را امضا خواهند کرد و پس از عید قربان همه گروه‌ها طی مراسمی آن را امضا می‌کنند.

صلاح البردویل، از رهبران حماس اعلام کرده حماس در حال بررسی پیشنهادات مصر است و به زودی به این پیشنهاد پاسخ خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر