jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۲   ۱۶ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۱۴

رئیس سازمان ملی جوانان خواستار تشکیل مجمع ملی خیرین ازدواج شد.

رحیم عبادی در دیدار با دبیر ستاد ازدواج دانشجویی گفت : دولت به مقوله ازدواج خیری توجه ویژه ای دارد و سال گذشته 70میلیارد ریال بودجه به این منظور اختصاص داده است . رئیس سازمان ملی جوانان مهمترین برنامه و فعالیت ها را برای ساماندهی و تدارک ازدواج در سطح ملی عنوان کرد و افزود: دخالت دولت و حکومت در تصدی و مدیریت اجرایی ازدواج باید به حداقل برسد و حرکت مردمی و غیردولتی با مدیریت خیرین توسعه یابد. وکیلی ، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی نیز اظهار کرد: درحالی که میانگین سن ازدواج در کشور از 25 سال به بعد است ، ولی روند ازدواج در سطح دانشگاه همه ساله با رشدی معادل 30 درصد است و میانگین سن ازدواج در میان دانشجویان 23 سال است .وی افزود : ازدواج گروهی دانشجویی 61 درصد در ترغیب جوانان به ازدواج موثر بوده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر