jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۱۵ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه اقتصاد: هیات وزیران «دستورالعمل اجرایی نحوه امهال و تامین سود و کارمزد و بخشودگی جرائم دیرکرد اقساط سررسید شده در سال 1388 خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از خشکسالی» را تصویب کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، نمایندگان ویژه رئیس‌‌جمهور برای اجرای اختیارات هیات وزیران درخصوص کاهش آثار ناشی از خشکسالی، هماهنگی دستگاه‌‌های اجرایی و مدیریت مقابله با پدیده خشکسالی، دستورالعمل اجرایی نحوه امهال و تامین سود و کارمزد و بخشودگی جرایم دیرکرد اقساط سررسید شده در سال 1388 خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از خشکسالی را تصویب کردند.براساس این دستورالعمل، بانک‌های عامل موظف شدند نسبت به امهال اقساط سال 1388 تسهیلات بانکی پرداخت شده تا سقف 10 میلیون تومان با هر مبلغ تسهیلات اقدام کنند.

شورای برنامه‌‌ریزی و توسعه استان‌‌های بوشهر، خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد هم مکلف شدند هزینه‌های امهال اقساط و بدهی‌های کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی را از محل اعتبار سهم استان (موضوع بند 59 ماده واحده قانون بودجه سال1388) تامین و به بانک‌های عامل پرداخت کنند. همچنین شورای برنامه‌‌ریزی و توسعه سایر استان‌ها مجازند برحسب ضرورت هزینه‌های امهال اقساط و بدهی ‌های کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی را حداکثر تا 15 درصد اعتبارات سهم استان (موضوع بند 59 ماده واحده قانون بودجه سال 1388) تامین و به بانک‌های عامل پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر