jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۱۵   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه اقتصاد: هیات وزیران «دستورالعمل اجرایی نحوه امهال و تامین سود و کارمزد و بخشودگی جرائم دیرکرد اقساط سررسید شده در سال 1388 خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از خشکسالی» را تصویب کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، نمایندگان ویژه رئیس‌‌جمهور برای اجرای اختیارات هیات وزیران درخصوص کاهش آثار ناشی از خشکسالی، هماهنگی دستگاه‌‌های اجرایی و مدیریت مقابله با پدیده خشکسالی، دستورالعمل اجرایی نحوه امهال و تامین سود و کارمزد و بخشودگی جرایم دیرکرد اقساط سررسید شده در سال 1388 خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از خشکسالی را تصویب کردند.براساس این دستورالعمل، بانک‌های عامل موظف شدند نسبت به امهال اقساط سال 1388 تسهیلات بانکی پرداخت شده تا سقف 10 میلیون تومان با هر مبلغ تسهیلات اقدام کنند.

شورای برنامه‌‌ریزی و توسعه استان‌‌های بوشهر، خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد هم مکلف شدند هزینه‌های امهال اقساط و بدهی‌های کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی را از محل اعتبار سهم استان (موضوع بند 59 ماده واحده قانون بودجه سال1388) تامین و به بانک‌های عامل پرداخت کنند. همچنین شورای برنامه‌‌ریزی و توسعه سایر استان‌ها مجازند برحسب ضرورت هزینه‌های امهال اقساط و بدهی ‌های کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی را حداکثر تا 15 درصد اعتبارات سهم استان (موضوع بند 59 ماده واحده قانون بودجه سال 1388) تامین و به بانک‌های عامل پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر