jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۱۳   ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۴:۰۹

معاون سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته ‌شدگان نهایی تکمیل ظرفیت و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای بورسیه، دارای شرایط خاص و دوره‌ های مجازی کارشناسی ارشد 88 از سوی سازمان سنجش منتشر شد.

حسین توکلی در گفتگو با افزود: داوطلبان می توانند برای دریافت نتیجه خود به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

وی گفت: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام خواهد شد باید در یکی از روزهای یکشنبه 26 و یا دوشنبه 27 مهرماه با در دست داشتن مدارک لازم ثبت نامی برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه کنند.

معاون سازمان سنجش اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در رشته‌ های بورسیه دارای شرایط خاص و یا دوره‌ های مجازی اعلام خواهند شد نیز باید با در دست داشتن مدارک لازم برای انجام مصاحبه و یا موارد مورد لزوم به محل مربوط که در اطلاعیه فردا منتشر می شود مراجعه کنند.

وی گفت: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت که پیش از این از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته اند لازم نیست از محل قبولی قبلی انصراف دهند بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در اطلاعیه مذکور، مدارک ثبت نامی افراد مذکور از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌ شود.

توکلی اظهار داشت: قبولی قبلی آن دسته ازداوطلبانی که اسامی آنان در اطلاعیه مذکور نیز به عنوان پذیرفته شده درج شده است، لغو می‌ شود.

وی به مهر گفت: آن دسته از پذیرفته شدگانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده در دوره های روزانه در اطلاعیه مذکور درج می‌ شود، حتی در صورت عدم ثبت نام در محل قبولی مندرج در اطلاعیه مذکور نیز، حق ثبت نام و شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1389 را ندارند.

معاون اجرایی سازمان سنجش افزود: عدم مراجعه در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می شود.

به گزارش مهر، دوطلبان می ‌توانند سئوالات خود را با شماره تلفنهای 9-88923595 (کد021) مطرح و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org در میان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر