jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۷۲   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیارد تومان، 18 کیلومتر دیوار، 74 کیلومتر سیم خاردار و 118 کیلومتر کانال و خاکریز برای جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور در مرزهای شرقی ایجاد کرده است. به گزارش فارس، سردار علیرضا جزینی در افتتاح نمایشگاه تخصصی فرماندهی مرزبانی که به مناسبت هفته پاسداشت نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: یکی از مأموریت‌های حساس نیروی انتظامی، مرزبانی است؛ به همین دلیل جهت آشنایی آحاد جامعه، نمایشگاهی از توانمندی‌های مرزبانان کشور برای هفته نیروی انتظامی برپا کرده‌ایم تا گوشه‌ای از وظایف حساس این جان‌برکفان میهن به نمایش گذاشته شود.

وی به موضوع هم‌مرز بودن ایران با 15 کشور دیگر و داشتن مرزی معادل 8755 کیلومتر با همسایگان خود اشاره کرد و افزود: در طول 4 سال اخیر به مسائل مرزبانی توجه بسیاری قائل شده است و همه کشورها برای حفظ و ثبات سرزمینشان در موضوع مرزبانی، این امر را از اهم فعالیت‌های خود قرار می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر