jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۷۲ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیارد تومان، 18 کیلومتر دیوار، 74 کیلومتر سیم خاردار و 118 کیلومتر کانال و خاکریز برای جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور در مرزهای شرقی ایجاد کرده است. به گزارش فارس، سردار علیرضا جزینی در افتتاح نمایشگاه تخصصی فرماندهی مرزبانی که به مناسبت هفته پاسداشت نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: یکی از مأموریت‌های حساس نیروی انتظامی، مرزبانی است؛ به همین دلیل جهت آشنایی آحاد جامعه، نمایشگاهی از توانمندی‌های مرزبانان کشور برای هفته نیروی انتظامی برپا کرده‌ایم تا گوشه‌ای از وظایف حساس این جان‌برکفان میهن به نمایش گذاشته شود.

وی به موضوع هم‌مرز بودن ایران با 15 کشور دیگر و داشتن مرزی معادل 8755 کیلومتر با همسایگان خود اشاره کرد و افزود: در طول 4 سال اخیر به مسائل مرزبانی توجه بسیاری قائل شده است و همه کشورها برای حفظ و ثبات سرزمینشان در موضوع مرزبانی، این امر را از اهم فعالیت‌های خود قرار می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر