jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۳۳۹   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۱۱

دکتر حسین توکلی معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 88 فردا سه‌شنبه 21 مهر اعلام می‌شود.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با ایسنا ، اظهار کرد: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد برای ثبت‌نام در مؤسسه آموزش عالی ذیربط و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل های بورسیه ، دارای شرایط خاص و دوره‌های مجازی روز سه شنبه 21 مهر در سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد.

وی افزود: آندسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام خواهد شد ، لازم در یکی از روزهای یکشنبه 26 و دوشنبه 27 مهر با در دست داشتن مدارک لازم ثبت نامی برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه کنند.

دکتر توکلی اضافه کرد: آندسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در رشته ‌های بورسیه ، دارای شرایط خاص و یا دوره‌های مجازی اعلام می‌شود ، لازم با در دست داشتن مدارک لازم برای انجام مصاحبه و یا موارد مورد لزوم به محل مربوط مراجعه کنند.

به گفته وی ، پذیرفته شدگان این مرحله که قبلاً در یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند ، لازم نیست از محل قبولی قبلی انصراف دهند ، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در اطلاعیه مذکور ، مدارک ثبت نامی افراد مذکور از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌شود. ضمناً قبولی قبلی آنها لغو می‌شود.

معاون سازمان سنجش خاطرنشان کرد: آندسته از پذیرفته شدگانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده در دوره‌های روزانه در اطلاعیه مذکور درج می‌شود حتی در صورت عدم ثبت نام در محل قبولی حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1389را ندارند.

دکتر توکلی تاکید کرد: عدم مراجعه در تاریخ‌های مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر