jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۵۴ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۲۸

در سالروز شهادت امام صادق(ع) برگزار می‌شود

مراسم تشییع و خاکسپاری 21 شهید در 8 استان

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام صادق(ع) در روز چهارشنبه 22 مهرماه پیکرهای مطهر 21 شهید دفاع مقدس در هشت استان تشییع و خاکسپاری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار میرفیصل باقرزاده با اعلام این خبر گفت: این شهدای معظم مربوط به عملیاتهای والفجر1، والفجر6، کربلای 5، خیبر، بدر و تک دشمن در سال 67 است که در مناطق عملیاتی فکه، چیلات، شلمچه، جزیره مجنون، فاو و هورالعظیم کشف شده اند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس افزود: 10 نفر از این شهدا شناسایی شده اند که به اوطان خود در استانهای تهران، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی منتقل شده و به خاک سپرده می شوند.

وی با اعلام اینکه یازده شهید گمنام در استان گلستان، اردبیل، مرکزی و کرمان به خاک سپرده می شوند، افزود: در شهرستان کلاله در استان گلستان 3 شهید، در دانشگاه آزاد اردبیل 3 شهید، در شهرستان تفرش در استان مرکزی 3 شهید و در مس چشمه استان کرمان دو شهید تشییع و به خاک سپرده می شود.

سردار باقرزاده در پایان با دعوت از عموم مردم شهیدپرور شهرهای یاد شده به ویژه دانشجویان و جوانان درخواست کرد تا با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا بار دیگر با آرمانهای شهیدان تجدید پیمان ببندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر