jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۵۴   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۲۸

در سالروز شهادت امام صادق(ع) برگزار می‌شود

مراسم تشییع و خاکسپاری 21 شهید در 8 استان

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام صادق(ع) در روز چهارشنبه 22 مهرماه پیکرهای مطهر 21 شهید دفاع مقدس در هشت استان تشییع و خاکسپاری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار میرفیصل باقرزاده با اعلام این خبر گفت: این شهدای معظم مربوط به عملیاتهای والفجر1، والفجر6، کربلای 5، خیبر، بدر و تک دشمن در سال 67 است که در مناطق عملیاتی فکه، چیلات، شلمچه، جزیره مجنون، فاو و هورالعظیم کشف شده اند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس افزود: 10 نفر از این شهدا شناسایی شده اند که به اوطان خود در استانهای تهران، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی منتقل شده و به خاک سپرده می شوند.

وی با اعلام اینکه یازده شهید گمنام در استان گلستان، اردبیل، مرکزی و کرمان به خاک سپرده می شوند، افزود: در شهرستان کلاله در استان گلستان 3 شهید، در دانشگاه آزاد اردبیل 3 شهید، در شهرستان تفرش در استان مرکزی 3 شهید و در مس چشمه استان کرمان دو شهید تشییع و به خاک سپرده می شود.

سردار باقرزاده در پایان با دعوت از عموم مردم شهیدپرور شهرهای یاد شده به ویژه دانشجویان و جوانان درخواست کرد تا با شرکت گسترده خود در مراسم تشییع شهدا بار دیگر با آرمانهای شهیدان تجدید پیمان ببندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر