jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۲۵۱ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۳۶

در آغاز رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان اصفهان در یک بازی پرگل موفق شد تیم تراکتورسازی تبریز شکست دهد.

به گزارش ایسنا ، سپاهان اصفهان با نتیجه 3 بر یک از سد تراکتورسازی تبریز گذشت. احمد ‌آل نعمه در دقیقه 58 و عماد محمدرضا در دقایق 65 و 74 گل‌های سپاهان را به ثمر رساندند. محبی در دقیقه 93 تک گل تراکتور را وارد دروازه سپاهان کرد.

جاسم محمد از تراکتور و جعفرپور از سپاهان از داور کارت زرد گرفتند.

راه آهن شهرری در خانه شکست سنگینی از صبای قم خورد. صبا موفق شد با گل‌های دقیقه 13 فشنگچی، 73 نوری و 81 همرنگ با نتیجه 3 بر یک راه آهن شهرری را از پیش رو بردارد. صدیر در دقیقه 83 تک گل راه آهن را به ثمر رساند.

کریمی، پاشایی و نورمحمدی از راه آهن کارت زرد گرفتند و کاشی، اسدی و فضلی نیز از صبای قم با کارت زرد داور روبرو شدند.

مقاومت شهید سپاسی شیراز نیز با تساوی یک بر یک برابر مس کرمان متوقف شد. ابتدا بیگدلی در دقیقه 56 گل مس کرمان را به ثمر رساند اما در دقیقه 58 کوهنورد گل تساوی مقاومت را وارد دروازه مس کرد.

داور به کوهنورد ، گودرزی و نظری از مقاومت و کریم از مس کرمان کارت زرد نشان داد.

امروز همچنین دو دیدار دیگر برگزار می‌شود که از ساعت 17 تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران و شاهین پارس جنوبی و ذوب آهن اصفهان به دیدار هم می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر