jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۱۱ ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۱

رنگ آسمان

خنکای پاییزی

احسان مرادی: خوشبختانه روز گذشته هم، مانند هفته قبل بارش‌های خوبی را در نیمه شمالی و شمال غرب شاهد بودیم. این بارش‌ها همچنان ادامه دارد و از بعدازظهر امروز مناطقی از شمال تهران و شمال شرق ایران را هم دربر می‌گیرد. اما همان‌گونه که گفته شد همراه با فعالیت امواج ناپایدار، ریزش هوای سرد از عرض‌های شمالی سبب کاهش محسوس دما شده است که این کاهش ادامه دارد. پس با این حساب عصر و شب امروز در شمال غرب و شمال سرد خواهد بود.

از عصر امروز بارش‌ها از سمت شمال غرب کشور قطع می‌شود و به جای آن وزش باد سرد جایگزین آن خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر