jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۵۴۶ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

معاون علمی رئیس‌جمهور خبر داد:

برگزاری همایش ملی نخبگان در دهه اول آبان

گروه جامعه: معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از برگزاری سومین همایش ملی نخبگان جوان با شرکت بیش از هزار نخبه جوان در ایام ولادت امام رضا (ع) در آبان ماه خبر داد. نسرین سلطانخواه با اشاره به برنامه‌های مصوب بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت در حال اجرا در این معاونت و بنیاد ملی نخبگان، گفت: یکی از برنامه‌هایی که پیش‌رو داریم، برگزاری سومین همایش ملی نخبگان جوان است که در هفته اول آبان با شرکت بیش از هزار نخبه جوان برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از 4000 نخبه جوان تحت پوشش ملی بنیاد نخبگان قرارگرفته و از اولویت‌های برنامه بنیاد، گسترش دامنه شناسایی نخبگان ازمیان برجستگان علمی سراسر کشور است.

رئیس بنیاد ملی نخبگان با بیان این‌که همایش نخبگان جوان با دیدار و بهره‌مندی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب آغاز خواهد شد، افزود: در این همایش مسوولان عالی اجرایی و قانونگذاری کشور حضور خواهند داشت. وی درخصوص اهداف این همایش به فارس، گفت: تکریم نخبگان جوان، ارائه دستاوردهای برجسته علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری و نوآوری ناشی از حمایت‌های بنیاد از نخبگان، همکاری با قوه مقننه و هم‌اندیشی نخبگان جوان علمی کشور در ارائه راهکارهای اصلاح الگوی مصرف از جمله مهم‌ترین اهداف همایش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر