jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۳۰۱ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۱۱

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد فردا

محمدرضا مهرادفر معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 88 این دانشگاه از ساعت 10 صبح فردا پنجشنبه منتشر می شود.

به گزارش مهر ، معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 10 صبح پنج شنبه در پایگاه اینترنتی اعلام نتایج به نشانی www.azmoon.com در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: داوطلبان می توانند ضمن مراجعه به پایگاه یاد شده با ارائه مشخصات داوطلبی کارنامه خود را مشاهده کنند.

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اطلاعات مربوط به چگونگی و زمان ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی آزمون به آدرس

www.azmoon.net در دسترس داوطلبان قرار داده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر