jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۹۳۸۹   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: قطارهای خط یک و 2 مترو تهران در شب‌های قدر ماه مبارک رمضان با سر فاصله هر 20 دقیقه یک قطار، برای جابه‌جایی همشهریان تهرانی به مصلای بزرگامام خمینی(ره) خدمات رسانی خواهند کرد.

به گزارش شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه خط یک مترو حد فاصل ایستگاه «شهرری» تا ایستگاه «قلهک» و خط 2 حد فاصل ایستگاه «صادقیه» تا ایستگاه «دانشگاه علم و صنعت» عهده‌دار انتقال مسافران شب قدر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر