jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۶۷ ۱۴ مهر ۱۳۸۰  |  ۱۹:۳۸

با گفتگو حل می کنیم

علی شکوری راد عضو هیات رئیسه مجلس گفت : این که مسوول یک استان بانظر نمایندگان منصوب شود، مبنای قانونی ندارد؛ ولی بهتر است دو طرف با یکدیگر رایزنی و مشاوره کنند. وی گفت : اگر وزیر، اختیار تعیین استاندار را نداشته باشد، نمی تواند مسوولیت خود را ایفا کند.شکوری راد نارضایتی تعدادی از نمایندگان از انتصاب تعدادی استاندار را باعث پیش آمدن طرح استیضاح عنوان کرد و گفت : سعی می کنیم موضوع استیضاح را با گفتگو حل کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر