jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۶۶۷۷   ۳۱ تير ۱۳۸۲  |  ۰۱:۰۱

جام جم آنلاین - براساس یک نظرسنجی که در شماره روز دوشنبه 21 ژوییه روزنامه دیلی تلگراف منتشر شد ، 39 درصد از مردم انگلیس مایل به استعفای بلر هستند ، اما 41 درصد عقیده دارند وی باید مقام خود را حفظ کند.

براساس این نظرسنجی بلر محبوبیت خود را نزد 59 درصد از مردم انگلیس از دست داده است . جف هون وزیر دفاع انگلیس نیز از نظر 50 درصد مردم انگلیس محبوب نیست .
همچنین 56 درصد پرسش شوندگان کمیسیون امور خارجی مجلس که دکتر کلی را تحت یک بازجویی سخت قرار داده بود ، محکوم کردند.28 درصد از انگلیسی ها عقیده دارند کمیسیون تحقیق در مورد ماجرای خودکشی دکتر کلی دلایل اصلی این خودکشی را روشن می کند ، در حالی که 69 درصد عقیده دارند هرگز دلایل این خودکشی آشکار نخواهد شد.

بلر: توضیح می دهم اما استعفا نخواهم داد
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر