jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۶۶۷۷   ۳۱ تير ۱۳۸۲  |  ۰۱:۰۱

جام جم آنلاین - براساس یک نظرسنجی که در شماره روز دوشنبه 21 ژوییه روزنامه دیلی تلگراف منتشر شد ، 39 درصد از مردم انگلیس مایل به استعفای بلر هستند ، اما 41 درصد عقیده دارند وی باید مقام خود را حفظ کند.

براساس این نظرسنجی بلر محبوبیت خود را نزد 59 درصد از مردم انگلیس از دست داده است . جف هون وزیر دفاع انگلیس نیز از نظر 50 درصد مردم انگلیس محبوب نیست .
همچنین 56 درصد پرسش شوندگان کمیسیون امور خارجی مجلس که دکتر کلی را تحت یک بازجویی سخت قرار داده بود ، محکوم کردند.28 درصد از انگلیسی ها عقیده دارند کمیسیون تحقیق در مورد ماجرای خودکشی دکتر کلی دلایل اصلی این خودکشی را روشن می کند ، در حالی که 69 درصد عقیده دارند هرگز دلایل این خودکشی آشکار نخواهد شد.

بلر: توضیح می دهم اما استعفا نخواهم داد
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر