jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۵۷۹۶۳   ۱۸ خرداد ۱۳۸۸  |  ۱۹:۵۵

روز سه شنبه برگزار می‌شود

نشست خبری قطبی و سرمربی امارات

نشست رسانه‌ای افشین قطبی و سرمربی تیم ملی فوتبال امارات پیش از ظهر روز سه شنبه در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.

به گزارش مهر ، افشین قطبی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و دومنک باتنی، سرمربی تیم ملی فوتبال امارات یک روز پیش از رویارویی دو تیم در نشستی خبری و رسانه‌ای پاسخگوی سئوالات خبرنگاران داخلی و خارجی خواهند بود.

این نشست از ساعت 11:30 روز سه شنبه 19 خردادماه در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد. بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مدت زمان نشست خبری هر کدام از سرمربیان دو تیم ایران و امارات باید کمتر از 15 دقیقه باشد.

نشست هماهنگی تیم‌های ملی ایران و امارات عصر دوشنبه در محل فدر اسیون فوتبال کشورمان برگزار می شود. این نشست از ساعت 15 روز دوشنبه 18 خردادماه در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.

تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی روز چهارشنبه هفته جاری مقابل امارات صف آرایی می کند که طی روزهای آتی دو جلسه در کمپ تیم‌های ملی و زمین شماره یک آزادی تمرین می کند.

براین اساس مقرر شد تیم ملی ایران روز دوشنبه از 17 در زمین شماره یک کمپ تیم‌های ملی تمرین کند. تمرین روز سه شنبه ملی پوشان فوتبال کشورمان نیز از ساعت 17 در زمین شماره یک آزادی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر