jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۵۱۹۸   ۲۶ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۵

رئیس قوه قضاییه گفت : باید کاری کنیم که در عمل قیمتها پایین بیاید نه این که مجوزها و تصمیم ها لغو شود و قیمتها نیز همچنان بالا برود.به گزارش روابط عمومی قوه قضاییه ، آیت الله هاشمی شاهرودی در جلسه مسوولان عالی قضایی

با اعلام این مطلب از دستگاه های نظارتی مانند سازمان تعزیرات حکومتی ، سازمان حمایت از مصرف کننده و سازمان نظارت بر قیمت کالا خواست که مراقبت جدی تری بر روند افزایش قیمتها داشته باشند. رئیس قوه قضاییه ، حرکتهای دانشجویان را برای دستیابی به خواسته های صنفی شان ، امری طبیعی دانست و تاکید کرد که مسوولان باید به درخواست های صحیح و منطقی آنان پاسخ مثبت دهند. وی به تحلیل ماهیت افرادی که در روزهای اخیر در خیابان های مقابل دانشگاه ها دست به تحرک زدند، پرداخت و افزود: اکثر این افراد دانشجو نبودند. هاشمی شاهرودی از همه دست اندرکاران و نیروی های انتظامی - امنیتی خواست که مراقب باشند تا اقدامی صورت نگیرد که بهانه ای برای عوامل خودفروخته و سوءاستفاده بوقهای تبلیغاتی استکبار شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر