jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۸۳۷   ۲۹ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۶

همایون شاهرخی ، سرمربی تیم ملی فوتبال اعلام کرد: با در نظر گرفتن لغو دیدارهای تیمهای ملی فوتبال ایران و نیوزیلند، فدراسیون فوتبال در حال تدوین برنامه هایی برای برگزاری بازیهای دوستانه تا پیش از آغاز مسابقه های مقدماتی جام ملتهای آسیاست که در زمان مناسب به اطلاع عموم خواهد رسید.

شاهرخی افزود: ما هم اردوهای متعددی را با هدف آمادگی کامل برای شرکت در مسابقه های برون مرزی برگزار خواهیم کرد. سرمربی تیم ملی که با ایسنا گفتگو می کرد، با اشاره به برگزاری مسابقه های جام ال .جی نیجریه در اواسط خرداد تصریح کرد: در صورت موافقت فدراسیون ، در این رقابت ها شرکت خواهیم کرد. اما با توجه به جریان داشتن مسابقه های فوتبال جام باشگاه های کشور، از فرصتهای موجود در فاصله تعطیلی مسابقه ها، برای انجام تمرینات آماده سازی با هدف افزایش استقامت ، هماهنگی و ایجاد انگیزه های روحی ، روانی استفاده خواهیم کرد. لذا دومین مرحله این اردوها، روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت انجام خواهد شد. شاهرخی همچنین گفت : تیم ملی شامل بهترین بازیکنان ایرانی داخل و خارج از کشور است . شاهرخی درباره دعوت نشدن خداداد عزیزی به این مرحله از تمرینات تیم ملی گفت : خداداد را بهتر از خیلی ها می شناسم و از نظر فنی و اخلاقی مورد تایید من است ، ولی به حکم قانون و رعایت نظم برخلاف احساس خود، از وی استفاده نکرده ام . سرمربی تیم ملی در بخش دیگری از مصاحبه خود در خصوص حضور مدیر یا مشاور خارجی در تیم ملی اظهار کرد: اعتماد دادکان به من باعث افزایش مسوولیتم می شود و من نیز از تمام توان خود برای دفاع از اعتبار و حیثیت فوتبال ایران استفاده خواهم کرد. اما به استفاده از مربی خارجی تحت هر عنوان اعتقاد دارم واگر تیم و مربیگری تیم ملی همسو باشند، کارها به نحو مطلوب انجام خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر