jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۰۸۵۶۵   ۲۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۵:۴۹

رئیس ستاد بسیج اقتصادی کشور آخرین زمان توزیع کالابرگ مرحله سیزدهم را 27 مهرماه تا 14 آبان ماه سال جاری عنوان کرد.

جواد اسماعیلی در گفتگو با مهر گفت: برای آخرین بار توزیع کالابرگ مرحله سیزدهم شهری از 27 مهرماه جاری در استان تهران آغاز می شود، لذا آن دسته از شهروندان ساکن تهران بزرگ و شهرهای استان تهران که در دوره‌های قبل موفق به دریافت کالابرگ مرحله سیزدهم نشده اند، می توانند از این تاریخ، طبق برنامه زمانبندی به دفاتر پستی مراجعه کنند.

رئیس ستاد بسیج اقتصادی کشور افزود: این افراد می توانند طبق برنامه زمانبندی از 27 مهرماه لغایت 14 آبان ماه با در دست داشتن همه‌ی شناسنامه های اعضای خانوار، همه‌ی کارتهای ملی اعضای خانوار، ته سوش مرحله دوازدهم خانوار و مبلغ 5000 ریال به ازای هر نفر از اعضا از ساعت 8 صبح الی 2 بعدازظهر به یکی از 150 دفتر پستی مستقر در سطح شهر تهران و سایر شهرهای استان تهران مراجعه و نسبت به دریافت کالابرگ خود اقدام کنند.

بر این اساس تاریخ مراجعه خانوارهای یک نفره و دو نفره از 27 مهرماه تا 29 مهرماه به مدت سه روز، خانوارهای سه نفره از 30 مهرماه تا 2 آبان ماه به مدت سه روز، خانوارهای چهارنفره از 5 آبان ماه تا 8 آبان ماه به مدت 4 روز، خانوارهای پنج نفره از 9 آبان ماه تا 12 آبان ماه به مدت سه روز و خانوارهای شش نفره و بالاتر از تاریخ 13 آبان ماه تا 14 آبان ماه به مدت دو روز به محلهای تعیین شده مراجعه کنند.

بدیهی است این زمانبندی، آخرین مهلت مراجعه خانوارها برای دریافت کالابرگ مرحله سیزدهم است.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر