jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۲۳۱۴   ۲۳ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۴

گروه حوادث: مردی که به قصد انتقام خانوادگی، جوانی را در یکی از محله های شمال تهران کشت و به‌محل نامعلومی گریخت، تحت تعقیب کارآگاهان جنایی تهران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جام‌‌جم، شامگاه 22 دی ماه سال86 یکی از کارگران یک باشگاه ورزشی در حال احداث درخیابان یخچال، جنب موزه آب با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از درگیری میان 2 نفر از کارگران و مرگ یکی از آنها خبر داد. کارآگاهان اداره 10‌پلیس آگاهی تهران به محض دریافت این خبر، به محل حادثه اعزام شدند و در بررسی از آن محل معلوم شد یکی از کارگران به نام عبدالعلی (22 ساله)‌ با ضربه چاقو به قتل رسیده و جسدش روی برف رها شده است.  کارآگاهان ضمن هماهنگی قضایی با بازپرس اصغرزاده، کشیک ویژه قتل تهران، جسد مقتول را به پزشکی قانونی منتقل کردند و برای فاش شدن هویت قاتل، به تحقیق از شاهدان حادثه پرداختند که معلوم شد، آنها هنگام استراحت در اتاقشان، صدای مشاجره شنیده و به محوطه باشگاه رفته‌اند که در آنجا با مقتول و یکی از کارگران به نام محمد روبه‌رو شده‌اند مشاجره که محمد پس از قتل از محل متواری می‌شود.

اختلاف خانوادگی حادثه آفرید

با اطلاعاتی که شاهدان حادثه در اختیار کارآگاهان قرار دادند، جستجو برای یافتن قاتل فراری  محمد  آغاز و در ادامه تحقیقات قضایی  پلیسی معلوم شد که از چندی پیش میان خانواده‌های مقتول و قاتل اختلاف وجود داشته است و آنها هم به دنبال این اختلاف، باهم درگیر شده‌اند و عامل جنایت نیز مرتکب قتل عبدالعلی شده است.  بازپرس اصغرزاده، رئیس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران با دستور قضایی مبنی بر چاپ تصویر قاتل فراری بدون پوشش چهره در روزنامه، از مردم خواست چنانچه از مخفیگاه وی اطلاعاتی دارند، با مرکز فوریت‌های پلیسی110 تماس بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر