jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۲۰۶   ۱۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۵

گروه فرهنگ و هنر: با پذیرش طرح مقبره قیصر امین‌پور از سوی یک شرکت مهندسی مشاور و آماده شدن نقشه‌های سازه‌ای آن، این طرح در 2 فاز نماد مزار و فرهنگسرا همزمان با نخستین سالگرد درگذشت این شاعر کلنگ می‌خورد. به گزارش ایسنا، حسین خسروجردی که طراحی مقبره‌ قیصر امین‌پور را به عهده دارد، گفت: طی جلسه‌ای که با مهندس مشاور این طرح داشتیم پس از تکمیل نقشه‌های مهندسی، طرح مقبره در 2 فاز فرهنگسرایی به نام قیصر و همچنین یادمان مزار این شاعر و محوطه‌سازی مزار اجرا خواهد شد. خسروجردی افزود: در مقبره این شاعر، شعرهای او به انتخاب خانه شاعران استفاده خواهد شد و آهن‌آلات و بتون و کاشی از موادی است که در این بنا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین احمد عبداللهی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند نیز در این‌باره گفت: جلسه‌ای با حضور استاندار و خانواده امین‌پور داشتیم، که طرح مقبره در این جلسه ارائه شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر