jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۰۰۲۶۰   ۱۷ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۱:۱۳

شرکت سونی 440 هزار دستگاه از لپ تاپ های سری VAIO خود را برای تعویض باتری فراخوانده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، شرکت سونی اسامی 19 مدل از لپ‌تاپ‌های سری Vaio TZ خود را که در فاصله زمانی مه 2007 تا ژوییه 2008 تولید شده‌اند برای تعویض باتری اعلام کرد.

این شرکت ژاپنی دلیل این کار خود را طراحی نامناسب باتری و عبور برخی از سیم‌های باتری از نزدیکی لولای بین بدنه و صفحه نمایش دستگاه ذکر کرده است.

به گفته سونی این مطلب موجب بروز اتصال کوتاه و در نتیجه افزایش دمای باتری می‌گردد.

سونی تاکنون 209 مورد گزارش از افزایش دمای این مدل‌ها از سرتاسر جهان دریافت کرده که در 7 مورد از آنها کاربران دچار آسیب‌های جزئی شده‌اند.

تحلیلگران می‌گویند از زمان اعلام بروز مشکلاتی در باتری‌های لپ تاپ ‌های سونی، سهام این شرکت با کاهش 86 سنتی، افتی معادل با 2.3 درصد داشته است.

شرکت سونی لیست مدل‌های دارای ایراد را در وب‌سایت خود قرار داده و از خریداران این مدل‌ها در سرتاسر جهان خواست برای بررسی دقیق‌تر به همراه دستگاه خود به نزدیک‌ترین نمایندگی سونی مراجعه کنند.

ایتنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.