jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۶۷۹   ۰۱ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۴

با پیگیری پرونده سرقت مسلحانه از بانک صادرات شعبه زرگنده ، ماموران شعبه یک پلیس آگاهی ، یک کارمند بانک را دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار ما در پی یک سرقت مسلحانه در اولین روز از آبان ماه سال جاری ، فرد سارق با تهدید کارکنان بانک 68میلیون تومان وجه موجود در محل را به سرقت برد و متواری شد. با صدور دستور قضایی در این ارتباط از سوی قاضی شعبه 1605جنایی تهران ماموران متوجه شدند، این سرقت توسط کارمندی که در یک شعبه دیگر بانک مشغول به کار است ، طراحی و سپس توسط همدست وی به نام هومن به اجرا درآمده است . با دستگیری کارمند بانک که هویت وی مسعود اعلام شده است . وی اعتراف کرد پس از سرقت ، 8میلیون تومان از پول های مسروقه به وی پرداخت شده است و عامل سرقت به خارج از کشور متواری شده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر