jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۹۰۰۶۶   ۰۲ مرداد ۱۳۸۷  |  ۱۶:۴۵

شرکت توزیع برق تهران اجرا کرد،

طرح ضربتی جمع آوری لامپ های پرمصرف

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای استفاده صحیح از برق و اصلاح الگوی مصرف بخش تجاری ، طرح ضربتی جمع آوری لامپ های رشته ای و پرمصرف اصناف را در بازار بزرگ تهران اجرا کرده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، این طرح در اجرای بند 9 بخشنامه هیئت وزیران اجرا می شود و با استقبال بازاریان تهران روبرو شده است.

در این طرح نمایندگان شرکت توزیع نیروی برق برای اطلاع رسانی به کسبه مراجعه و آنان را دعوت به همکاری در این طرح می کنند ، همچنین با اهدای لامپ کم مصرف برای جمع آوری لامپ های پرمصرف مانند گازی ، مدادی و رشته ای اقدام می کنند.

بر اساس آمار و اطلاعات موجود حدود 500 هزار مشترک تجاری در شهر تهران وجود دارد.

متوسط کمبود برق در تهران 500 مگاوات است که فقط با همکاری بخش اصناف در مصرف هوشمندانه برق ، می توان قطع برق را به حداقل رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر