jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۸۸۰۹   ۲۵ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۰

گروه جامعه: نوزادانی که روز 13 رجب (فردا)‌ همزمان با ولادت باسعادت مولای متقیان حضرت علی(ع) در ایران متولد شوند و والدینشان نام «علی» را بر آنها بگذارند، از بنیاد بین‌المللی غدیر هدیه و شادباش دریافت می‌کنند. به گزارش ایرنا، حسن ملک‌محمدی، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت:‌ والدین این نوزادان می‌توانند تصویر شناسنامه فرزندشان را تا پایان ماه مبارک رجب، به دفتر مرکزی بنیاد غدیر و در شهرستان‌ها به دبیران اجرایی بنیاد مستقر در مراکز استان‌ها ارائه و هدایای خود را در جشن‌های نیمه‌شعبان امسال دریافت کنند.

وی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم نوعی سکه بهار آزادی یا دفترچه حساب پس‌انداز بانکی به نام نوزادان به والدینشان تقدیم شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر