jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۸۸۶۴۸   ۲۶ تير ۱۳۸۷  |  ۱۸:۰۳

مدیرعامل صندوق مهر رضا خبر داد

اعطای یک میلیون تومان وام ضروری

خلیل یسایی مدیرعامل صندوق مهر امام رضا، از پرداخت یک میلیون تومان وام ضروری، برای مخارجی مانند درمان و تحصیل خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، «یسایی» در حاشیه مراسم جشن سالگرد تاسیس این صندوق در مصاحبه با خبرنگاران افزود: شرایط بازپرداخت این وام نیز به صورت قرض الحسنه و سه ساله است.

وی با بیان این که تاکنون به یک میلیون و 600 هزار زوج جوان وام ازدواج پرداخت شده است گفت: کسانی که تاریخ ازدواج آنان همزمان با سالگرد ولادت امام علی (ع) باشد؛ با اولویت ویژه و در حداقل زمان ممکن وام ازدواج خود را از صندوق مهر امام رضا دریافت می کنند.

یسائی افزود: برای کوتاه کردن زمان پرداخت وام به بانک های عامل توصیه کرده ایم و مشکل در حال رفع شدن است.

وی با یادآوری این که افرادی که وام را دیر دریافت می کنند یا مشکل ضامن دارند یا در زمان مقرر به بانک مراجعه نمی کنند ؛ گفت: متقاضیان اگر تا بیست روز به بانک مراجعه نکنند از فهرست متقاضیان وام ازدواج خارج می شوند.

یسایی با اشاره به این که از این به بعد وجوه مردمی را خود صندوق جمع آوری می کند و در این زمینه شعبی را افتتاح کرده است گفت: هدف از این کار آن است مردم بتوانند وجوه خود را مستقیم به صندوق تحویل دهند تا در ردیف حساب های قرض الحسنه نزد صندوق واریز شود.

وی افزود: این وجوه در هر شهرستانی که جمع آوری شود در همان شهرستان نیز هزینه می شود.

در مراسم امروز سخنگوی دولت ، استانداران، فرمانداران، روسای بانکها و خادمان و کارکنان صندوق مهر رضا حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر