jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۰۱۴   ۱۷ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۷

رئیس‌جمهور در جمع استانداران:

افزایش فشارها، از درستی راه حکایت دارد

گروه سیاسی: رئیس‌جمهور درباره مسیر حرکت دولت نهم گفت: افزایش فشار تبلیغات دشمن، حکایت از درستی راه دارد. به گزارش ایسنا، رئیس‌جمهور در جلسه مشترک هیات دولت با استانداران گفت: برای هر کار انقلابی عبور از مسیر سخت لازم است و معمولا کارهای بزرگ با سختی و مشقت همراه است.

احمدی‌نژاد افزود: ساختن کشور کار سختی است؛ چرا که ساختن و آباد کردن فی نفسه کاری مشکل است و اصولا تمام کسانی که در جهت اصلاح حرکت می‌کنند، با موانعی روبه‌رو هستند.

وی رمز پیروزی در این میدان را ایمان به خدا دانست و افزود: در راه‌های دشوار و پرمنفعت، این توکل و اعتماد بر حضرت حق است که امید و نشاط به وجود می‌آورد و سختی‌ها را آسان می‌کند.

وی تلاش و خدمت دولت نهم را در ابعاد مختلف افتخارآمیز دانست و تصریح کرد: هر اندازه فشار تبلیغات دشمن بیشتر شود، حکایت از درستی راه دارد.

رئیس‌جمهور، ایجاد یاس و ناامیدی را از حربه‌های دشمن برای پیشبرد اهداف شومش عنوان کرد و گفت: باید با توکل به خدای متعال و بدون توجه به تبلیغاتی که قصد دلسرد کردن مردم و خدمتگزاران مردم را دارد راه خودمان را ادامه دهیم.

احمدی‌نژاد همچنین از استانداران خواست همکاری مجدانه با بانک مرکزی به منظور دریافت معوقات بانک‌ها صورت گیرد و این کار با جدیت دنبال شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر