jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۸۶۸۶۶   ۱۹ تير ۱۳۸۷  |  ۰۹:۵۵

9 موشک دوربرد و میان برد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش پیامبر اعظم 3 به طور همزمان و با موفقیت پرتاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، 9 فروند موشک دور برد و میان برد از خانواده موشک‌های زمین به زمین که با دستان پرتوان متخصصین داخلی ساخته شده بود، لحظاتی قبل در رزمایش پیامبر اعظم 3 پرتاب شد.

سردار سرتیپ پاسدار سلامی فرمانده نیروی هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این شلیک‌ها مرحله‌ای دیگر از سومین رزمایش دریایی و موشکی پیامبر اعظم (ص)است، گفت: هدف از برگزاری این رزمایش نشان دادن عزم و اراده و اقتدار در مقابل دشمنانی است که در هفته های اخیر ایران را با ادبیات خشن تهدید کرده‌اند.

وی تاکید کرد:این موشک ها را به افتخار ایران پرتاب می کنیم تا نشان دهیم که این تنها بخش کوچکی از توان و اقتدار دفاعی ایران است .

سرتیپ سلامی افزود:ما با دشمنانی که قصد دارند با عملیات روانی و با تهدید واقعی ملت ایران را از مسیر مقدس خود خارج کنند می گوییم ما همیشه آماده دفاع از کیان اسلامی هستیم .

وی گفت:تنها پیام من به دشمنان این است در اجرای سیاست های خود دقیق تر عمل کنند و بدانند در هر موقعیت و مکانی که باشند دقیقاً زیر ذره بین ما هستند.

به گزارش فارس، در میان این موشک‌ها، موشک شهاب 3 با ارتقاء جدید نیز وجود دارد که با موفقیت به هدف تعیین شده اصابت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر