jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۵۵۲   ۰۴ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۲

جام جم آنلاین - بر اثر طوفان زمستانی در جنوب کانزاس و برخی نواحی ایالت میسوری در امریکا15 نفر جان باختند.این طوفان نواحی جنوب غرب

و مرکز امریکا را نیز درنوردید که 3 نفر در بزرگراه اوکلاهما بدام افتاده و جان سپردند و 6 نفر نیز در کانزاس و 6 نفر نیز در میسوری کشته شدند. این توفان هنوز ادامه دارد و قسمتهایی از ایالت ایلینویز را نیز دربرگرفته است . براین اساس جاده های تولسا و مسیوری بر اثر یخبندان و کولاک بسته شده است و گروه امداد اضطراری در میسوری به حال آماده باش درآمده تا ماشین هایی که از جاده منحرف می شوند را نجات دهد. برخی نیز در ارتفاعات متوقف شده و با موبایل خواستار کمک شده اند که ازطریق هلی کوپترهای نجات به مراکز امن منتقل شده اند. ایالات نیومکزیکو، اوکلاهما و کانزاس نیز وضعیت خوبی ندارند و تقریبا بطور متوسط 40 سانتی متر برف در نواحی شهری و یک متر در ارتفاعات همراه با کولاک شدید باریده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها