jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۵۵۲   ۰۴ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۲

جام جم آنلاین - بر اثر طوفان زمستانی در جنوب کانزاس و برخی نواحی ایالت میسوری در امریکا15 نفر جان باختند.این طوفان نواحی جنوب غرب

و مرکز امریکا را نیز درنوردید که 3 نفر در بزرگراه اوکلاهما بدام افتاده و جان سپردند و 6 نفر نیز در کانزاس و 6 نفر نیز در میسوری کشته شدند. این توفان هنوز ادامه دارد و قسمتهایی از ایالت ایلینویز را نیز دربرگرفته است . براین اساس جاده های تولسا و مسیوری بر اثر یخبندان و کولاک بسته شده است و گروه امداد اضطراری در میسوری به حال آماده باش درآمده تا ماشین هایی که از جاده منحرف می شوند را نجات دهد. برخی نیز در ارتفاعات متوقف شده و با موبایل خواستار کمک شده اند که ازطریق هلی کوپترهای نجات به مراکز امن منتقل شده اند. ایالات نیومکزیکو، اوکلاهما و کانزاس نیز وضعیت خوبی ندارند و تقریبا بطور متوسط 40 سانتی متر برف در نواحی شهری و یک متر در ارتفاعات همراه با کولاک شدید باریده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر