jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۶۸۶۰۷   ۲۶ فروردين ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۷

فدایی، مسوول کارگروه مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:

مجلس هشتم مبارزه با فساد اقتصادی را جدی‌تر دنبال می‌کند

گروه سیاسی: دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: اکنون گفتمان اصولگرایی که در ذیل خود پاسخگویی به مشکلات اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی و خدمت بی‌منت را در دستور دارد، به گفتمان غالب و محوری مبدل شد که حتی جبهه رقیب نیز از شعارهای این گفتمان برای پیروزی در انتخابات استفاده می‌کند. به گزارش ایرنا، حسین فدایی در پایان نشست هفتگی شورای مرکزی این جمعیت با اشاره به برنامه اصولگرایان در مجلس هشتم افزود: مهار تورم و تعیین آن به عنوان اولویت اول کشور و قوه مقننه، تلاش در جهت تشکیل مجلس کارآمدتر، مقتدرتر و مردمی‌تر از مجلس هفتم، تلاش برای گسترش امنیت اقتصادی و آرامش فکری برای کارمندان و شایسته‌سالاری در عزل و نصب مدیران و اهتمام در جهت کارآمدی و پاسخ‌دهی ارکان نظام همچون دولت به مردم و مجلس از جمله برنامه‌های اصولگرایان برای مجلس هشتم خواهد بود.

مسوول کارگروه مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس هفتم با تاکید بر این‌که مجلس هشتم، مبارزه با فساد اقتصادی را جدی‌تر از مجلس قبلی پیگیری خواهد کرد، گفت: انحصار دولت بر منابع اقتصادی و مجاری قانون، عامل اصلی بروز فساد در جامعه است و مجلس هشتم تلاش خواهد کرد با شکستن انحصار دولتی و کاهش تصدیگری دولت از بروز فساد اقتصادی جلوگیری کند.

وی افزود: مجلس هفتم کارگروهی مشخص برای رسیدگی به پرونده‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی در کمیسیون اصل 90 تشکیل داد که 77 پرونده مفاسد اقتصادی دانه درشت در این کمیسیون از سوی این کارگروه رسیدگی شد که برخی از آنها به نتیجه رسیده است و برخی دیگر نیز در حال بررسی است و تعدادی نیز مراحل نهایی را طی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر