jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۶۸۳۶ ۲۷ آبان ۱۳۸۱  |  ۲۱:۰۶

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت : حمایت ایران از مردم فلسطین صرفا معنوی واخلاقی است . به گزارش خبرنگار ما، حمیدرضا آصفی دیروز درجمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی ، خبر برخی رسانه های خارجی را مبنی بر حمایت نظامی ایران از حماس برای

تولید موشک قسام 4تکذیب کرد و افزود: رژیم صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی و سرپوش گذاشتن بر مشکلات داخلی اش ، تلاش می کند مفهوم تروریسم را به گروههای مقاومت نسبت داده و با فرافکنی خود را از گرداب نجات دهد. وی تاکید کرد: اسرائیل هر از گاهی این خبرسازی ها و شایعات بی اساس را رواج می دهد. سخنگوی وزارت خارجه درخصوص برخورد امریکایی ها با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : این کار امریکایی ها با هیچ هنجاری سازگار نیست و با ابتدایی ترین اصول مدنیت همخوانی ندارد. وی افزود: امریکا اشتباه می کند که فکر می کند با این گونه رفتار می تواند خودش را تحمیل کند، بلکه بعکس این سیاست ها باعث منزوی شدن امریکا نزد افکار عمومی نه تنها ایران بلکه سایر مسلمانان خواهد شد. آصفی افزود: این موضوع را ازطریق مراجع رسمی و دیپلماتیک دنبال می کنیم . سخنگوی وزارت خارجه همچنین درخصوص لغو سفر نماینده جمهوری اسلامی در سازمان ملل به واشنگتن گفت : انستیتوی مطالعات خاورمیانه از محمدجواد ظریف برای سخنرانی دعوت کرده بود، اما پس از فراهم آمدن مقدمات کار، مشخص شد که امریکایی ها با دخالت های خود قصد ایجاد تغییراتی در سخنرانی و حذف برنامه پرسش و پاسخ دارند که به خاطر برخورد آمرانه امریکا این سخنرانی لغو شد. آصفی درخصوص سفر کمال خرازی وزیر خارجه به بلژیک گفت : این سفر در پاسخ به سفرهای مکرر مسوولان اتحادیه اروپا به ایران و نیز بررسی تحولات منطقه صورت می گیرد. به گفته وی ، بررسی وضعیت عراق ، مساله فلسطین و تجاوزات روزافزون رژیم صهیونیستی و نیز روابط ایران با اتحادیه اروپا در این سفر مطرح خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر