عرضه بنزین آزاد در نوروز قطعی شد

سید مهدی هاشمی رئیس ستاد تبصره 13 گفت: اعضای کمیته سوخت ستاد تبصره 13 درباره نحوه محاسبه قیمت با استفاده از روشها و فرمول های موجود بحث می کنند تا بتوانیم بنزین آزاد را با پائین ترین قیمت ممکن عرضه کنیم.
کد خبر: ۱۶۳۵۸۹

به گزارش واحد مرکزی خبر ، هاشمی در حاشیه همایش مدیران استانی ستاد حوادث غیرمترقبه کشور ، گفت: بیشتر اعضای ستاد تبصره 13 با اصل عرضه بنزین آزاد موافق هستند اما درباره روش ها و اصل قیمت گذاری بحث های مختلفی وجود دارد که این تصمیم تا آخر هفته اعلام می شود.

رئیس ستاد تبصره 13 با اشاره به این که اصل و کلیات عرضه بنزین آزاد در ایام نوروز تائید شده است و درباره قیمت گذاری و عرضه آن در بازار بحث وجود دارد ، گفت: اگر از نظر قیمت مناسب به توافق برسیم، بنزین آزاد با حداقل قیمت در ایام نوروز عرضه می شود.

هاشمی با اشاره به این که تا پایان این هفته دراین باره تصمیم گیری می شود ، افزود: بنزین آزاد از 25 اسفند تا 20 فروردین به صورت آزمایشی عرضه می شود.

رئیس ستاد تبصره 13 افزود: پیش بینی ما این است که با جمع بندی نتایج اجرای طرح در ایام نوروز در صورت امکان و فراهم بودن شرایط ، طرح عرضه بنزین آزاد در کنار بنزین سهمیه ای در سال آینده ادامه می یابد در غیر این صورت خاتمه می یابد.

هاشمی گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده در خصوص عرضه بنزین سهمیه ای و همچنین عرضه بنزین آزاد نوروزی و اضافه شدن سهمیه بنزین زودتر از موعد برای تردد خودروها در ایام نوروز مشکلی به وجود نخواهد آمد.

وی یادآور شد بنزین آزاد نیاز بخش محدودی از افراد جامعه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها