9 نمایشگاه بهاره در استان زنجان برگزار می‌شود

رئیس سازمان بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: عمده‌ترین تخلف واحدهای صنفی در استان زنجان گرانفروشی و سپس عدم صدور فاکتور است. به گزارش ایسنا، رسول منصوری افزود: کم فروشی و نبود پروانه کسب، رتبه‌های بعدی تخلف واحدهای صنفی در استان را به خود اختصاص می‌دهد.
کد خبر: ۱۶۲۲۶۵

وی با اشاره به اجرای طرح نظارتی نوروزی از 11 اسفند لغایت 15 فروردین ماه در استان گفت: در این طرح به واحدهای صنفی فروش آجیل، شیرینی، پوشاک، کیف و کفش، واحدهای اقامتی و پذیرایی و حمل و نقل نظارت شده و در صورت مشاهده تخلف ، به هیأت تخلفات صنفی ارجاع داده می‌شود تا حکم مربوطه صادر شود.

منصوری با بیان این که عدم صدور فاکتور در هر واحد صنفی در بار اول 20 هزار تومان جریمه داشته و در صورت تکرار به 2 تا 3 برابر افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: امسال با توجه به افزایش میزان وجه دریافتی بابت جرائم ، پیش بینی می‌شود تخلفات به حداقل برسد.

وی میزان تخلفات را در سال گذشته در قالب این طرح یکهزار مورد عنوان و اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلفی می‌توانند مراتب را به صورت کتبی، شفاهی یا تلفنی به ستاد خبری 124 اطلاع دهند تا اقدامات لازم برای برخورد با این افراد صورت گیرد.

رئیس سازمان بازرگانی استان با اشاره به برگزاری 9 نمایشگاه بهاره با 365 غرفه در سطح استان خاطرنشان کرد: از این تعداد ، 3 نمایشگاه‌ در شهر زنجان و مابقی در شهرستان‌های ابهر، خرمدره، خدابنده، ماهنشان و طارم برگزار می‌شود که در آنها کیف و کفش، آجیل، شیرینی و شکلات و نمایشگاه‌ شیلات در قالب مواد پروتئینی با 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد.

وی در رابطه با توزیع برخی اقدام غذایی در بین کارکنان دولت، گفت: براساس برنامه هیأت دولت امسال روغن نباتی، شکر، نخود و عدس، مرغ و گوشت قرمز برای کارکنان دولت اختصاص یافته که از طریق اتحادیه کارکنان، تعاونی مصرف فرهنگیان و فروشگاه اتکا عرضه خواهد شد.

منصوری همچنین از توزیع میوه شب عید از 15 اسفند تا 15 فروردین خبر داد و تصریح کرد: میوه شب عید در قالب سیب، پرتقال و نارنگی به میزان مورد نیاز خریداری شده که در 37 نقطه در سطح استان عرضه خواهد شد.


 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها