jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۵۶۴۵۵ ۲۶ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۲:۰۲

ایسنا: ثبت نام اینترنتی آزمون سراسری سال 87 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تا 10 دی ماه در سراسر کشور ادامه دارد.


ابراهیم خدایی اظهار کرد: متقاضیان باید در مهلت اعلام شده با مراجعه به یکی از مراکز پستی توزیع کننده مدارک و پرداخت مبلغ 43 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام ، نسبت به دریافت کارت اعتباری و یک جلد دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری اقدام کنند و سپس با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خدایی افزود: تاکنون بیش از 200 هزار نفر برای شرکت در کنکور 87 ثبت نام کرده اند، به گونه ای که سرعت ثبت نام داوطلبان بتدریج افزایش یافته است.
معاون سازمان سنجش گفت: آزمون عمومی و اختصاصی این گروه های آزمایشی در یک مرحله در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای 6 الی 8 تیرماه سال آینده در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
خدایی خاطرنشان کرد: داوطلبان در یک جلسه باید به سوالات عمومی و اختصاصی که به صورت تستی 4 گزینه ای طراحی شده ، پاسخ دهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر