jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۲۹۶   ۲۳ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۹

فردا با سوت جلال مرادی ، فصل 81-82لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور آغاز می شود و از این حیث ، شاید جالب باشد که اولین بازی یکی از سنگین ترین بازیهای لیگ است .

فردا در ساعت 15دو تیم استقلال و پاس به مصاف هم می روند، دو تیمی که سهمی غیرقابل انکار در جذابیت و حرارت فوتبال باشگاهی کشور طی سالهای گذشته و بخصوص فصل قبل داشته اند. تیمی که فردا در مقابل استقلال تهران قرار می گیرد، شاید کیلومترها تا تیم سال گذشته فاصله داشته باشد. پاس که تغییرات زیادی به نسبت فصل قبل صورت نداده ، در بازی فردا شرایطی کاملا جدید و متفاوت دارد. رسول خطیبی که پس از مدتها کشمکش ، از هفته قبل تمرینات خود را با پاسی ها از سر گرفته ، تهدید به نیمکت نشینی در دیدارهای ابتدایی لیگ برتر شده و اگر این تهدید جدی شود، رسول فردا از روی نیمکت بازی را مشاهده خواهد کرد. خداداد عزیزی به دلیل بیماری شدید تا روز دوشنبه قادر به تمرین نبود و مشخص نیست ضعف ناشی از بیماری به او اجازه بازی می دهد یا خیر؛ جدای از این دو بازیکن زهری ، پاس 3بازیکن از راه رسیده هم دارد، محمد نصرتی ، جواد نکونام و محسن بیاتی نیا که خسته از حضور در یک تورنمنت سنگین و پروازی 12ساعته در تمرین امروز پاس حاضر می شوند. تمام این مسائل موجب شده تا همایون شاهرخی تدبیر ویژه ای برای بازی با استقلال بیندیشد. در مقابل همایون شاهرخی ، یک آلمانی نام آشنا حضور دارد که می خواهد ثابت کند لیاقت شماره یک بودن را دارد. بازی دو تیم استقلال و پاس همواره دیدنی است ، حتی اگر برخی بازیکنان دو تیم به این صورت مصدوم و خسته و بیمار و محروم و مغضوب باشند. به احتمال فراوان علیرضا واحدی نیکبخت در بازی فردا (استقلال با پاس ) غایب خواهد بود. یکی از مربیان باشگاه استقلال گفت : جدای از ایوبی و ستار همدانی که به دلیل آسیب دیدگی در بازی با پاس نیستند، نیکبخت نیز به دلیل درد کهنه امکان بازی ندارند؛ مگر آن که کخ صلاح ببیند از او در این دیدار استفاده کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر