jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۵۰۴۹   ۱۹ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۷

دختر فراری از خانه با لباس پسرانه دستگیر شد و به آگاهی تهران انتقال یافت .

به گزارش خبرنگار ما، در اولین روزهای مهرماه امسال ، والدین یک دختر 22ساله با مراجعه به شعبه 1604جنایی تهران ، طی شکایتی عنوان کردند که فرزند آنها به نام فاطمه برای بار دوم از خانه متواری شده است . درپی این شکایت ، قاضی جنایی تهران دستور رسیدگی به این پرونده را برای شعبه 11آگاهی تهران صادر کرد.دختری با لباس پسرانه روز پنجشنبه گذشته ماموران آگاهی در بزرگراه محلاتی به 2سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت ظنین شدند و پس از متوقف کردن موتور، معلوم شد یکی از سرنشینان ، دختر است که سعی می کند با تغییر صدا و معرفی خود به نام علیرضا، ماموران را گمراه کند؛ اما وی سرانجام اعتراف کرد که فاطمه نام دارد و 17روز پیش از خانه متواری شده است . با انتقال این 2نفر به آگاهی و تحقیق از آنها، مشخص شد فاطمه همان دختری است که اوایل مهرماه پس از مشاجره با والدین خود، از خانه متواری شده است و در این مدت با پوشیدن لباس پسرانه و کوتاه کردن موی سر، شبها را در داخل یک باغ مخروبه و درون کارتن سپری می کرده است . با تحقیق مقدماتی درباره این پرونده ، دختر جوان مقابل میز قاضی علی نظری قرار گرفت تا علت فرار خود را توضیح دهد. این دختر به قاضی گفت : هر روز از سوی والدینم آزار و اذیت می شدم و چون زندگی با آنها برایم قابل تحمل نبود، با برداشتن مقادیری پول از خانه متواری شدم ، تا این که با یک جوان موتورسوار آشنا شدم و موقعی که قصد داشتیم به سر قرار برویم ، ماموران ما را دستگیر کردند.اظهارات قاضی جنایی قاضی جنایی درباره این پرونده به خبرنگار ما گفت : در بررسی سوابق متهم مشخص شده است او یک بار دیگر از خانه متواری شده و پس از دستگیری ، یک ماه را در «خانه ریحانه » سپری کرده است و پس از آشنایی با زنی به نام بهاره در این محل ، در مرحله دوم و پس از مشاجره لفظی با مادرش ، با این زن تماس گرفته و مدتی را در شهرستان ها سپری کرده و چون پولهای او تمام می شود، بار دیگر به تهران بازگشته و از ترس ملامت از سوی خانواده ، شبها را در یک محیط ترسناک سپری می کرده است . قاضی نظری به خانواده ها گفت : والدین باید توجه داشته باشند که می توانند با دوستی و توجه به احساسات جوانان و نوجوانان خود، از لغزش آنها به سوی جرم جلوگیری کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر