jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۵۰۰۸   ۱۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۷

سازمان یونیسف اعلام کرد که طرح تعویض اسباب بازی های خشن در ایران ، در کشورهای منطقه آسیا اجرا می شود

قائم مقام صندوق حمایت کودکان سازمان ملل در ایران ، در مراسم تجلیل از یونیسف که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، با بیان این مطلب گفت : اجرای این طرح ، موفقیت های بسیاری در ترویج و نشر فرهنگ صلح داشته است . لوک شوون ، همچنین با یادآوری روزهای جنگ و درگیری در کشور افغانستان و قربانی شدن کودکان گفت : اکنون 10هزار مین در بخشهایی از محل زندگی کودکان افغان وجود دارد و نگرانی یونیسف این است که کودکان هر لحظه قربانی این جنگ افزارها شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر