رئیس جهاد کشاورزی فارس گفت:

توزیع گوشت گوساله طرح تنظیم بازار در فارس

توزیع گوشت گرم گوساله وارداتی طرح تنظیم بازار در استان آغاز شده و به میزان تقاضای مردم توزیع گوشت ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۱۴۶۲۰۶۹

به گزارش جام جم آنلاین،مجتبی دهقان پور افزود: قیمت فروش هر کیلوگرم گوشت گرم گوساله وارداتی ، ۲۹۹ هزار تومان تعیین شده و در شعب فروشگاه‌های زنجیره ای به شهروندان عرضه می شود.
دهقان پور با اشاره به اینکه در حال حاضر ، ۳۰۰ تن گوشت گرم گوساله برای توزیع در فروشگاه‌های مذکور به استان فارس اختصاص یافته، تصریح کرد: تعاونی‌های مصرف کارکنان و کارگران می‌توانند با ثبت درخواست در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برای تهیه این نوع گوشت برای کارکنان خود اقدام کنند.
او تصریح کرد: حجم قابل توجهی از گوشت گرم توسط بخش خصوصی و تعدادی از وارد کنندگان از کشور برزیل ، تامین می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تقویت زنجیره تولید از جمله اهداف واردات گوشت است، افزود: پیش بینی می‌شود با افزایش سیر صعودی واردات گوشت، بازار این محصول به ثبات رسیده و شاهد تثبیت و نزول قیمت‌ها باشیم.
وی اظهار کرد: ایجاد توازن بین میزان تولید و بازار مصرف از دیگر اهداف واردات گوشت قرمز است و با توجه به افزایش قیمت آن در ماه‌های گذشته واردات این کالا برای کمک به معیشت مردم در دستور وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.
رئیس جهاد کشاورزی فارس، اضافه کرد: محدودیتی برای واردات گوشت گرم و منجمد وجود ندارد و بسته به میزان تقاضای مردم توزیع گوشت ادامه خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها