jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۴۶۱۹   ۰۸ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۹

روابط عمومی شرکت سهامی صنایع شیر ایران در پاسخ به مطلب مندرج در دوم مهر ماه امسال با عنوان «وقوع کمبود شیر به دلیل ورشکستگی گاوداری ها» اعلام کرد: در یک برنامه میان مدت ، امکان افزایش ظرفیت تولید شیر تا 3برابر شرایط فعلی وجود دارد.

این روابط عمومی افزود: متوسط قیمت شیر خام پرداختی به دامداران طرف قرارداد در 6 ماهه اول امسال با افزایش 1/11 درصد برای هر کیلو 1600ریال محاسبه و پرداخت شده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 1440ریال بوده است . همچنین امسال نمایندگان دامداران ، هنگام تعیین قیمت شیر خام حضور داشته اند و عنوان بی اطلاعی از این موضوع صحت ندارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر