گرگان در خانه جام را از دست داد

طبیعت قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

تیم بسکتبال طبیعت قهرمان بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر مردان ایران شد.
تیم بسکتبال طبیعت قهرمان بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر مردان ایران شد.
کد خبر: ۱۴۶۱۶۹۵
نویسنده شبیر دائمی

از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه - ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ پنجمین (آخرین) بازی سری فینال لیگ برتر بسکتبال ایران برگزار شد که در پایان، تیم طبیعت اسلامشهر با کسب سومین برد مقابل تیم شهرداری گرگان، عنوان قهرمانی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر ایران را ازآن خود کرد.

با آغاز بازی این تیم مهمان یعنی طبیعت تهران بود که موفق شد با نتیجه ۲۲-۲۷ میزبان خود شهرداری گرگان که مدافع عنوان قهرمانی بود را شکست دهد. در کوارتر دوم نیز این تیم طبیعت بود که عملکرد بهتری داشت و با نتیجه ۲۰-۲۴ این کوارتر را هم برد تا در مجموع ۴۲ - ۵۱ برنده نیمه اول بازی شود.

در شروع نیمه دوم اما شاگردان مصطفی هاشمی در تیم شهرداری گرگان، عملکرد خوبی در دفاع داشتند و با نتیجه ۲۴-۱۷ کوارتر سوم را بردند تا به بازی برگردند. در کوارتر چهارم نیز این تیم میزبان بود که بهتر کار کرد و ۱۴-۱۲ برنده شد تا دو تیم در وقت‌های معمول ۸۰ - ۸۰ به تساوی برسند و بازی به وقت اضافه اول کشیده شود.

در وقت اضافه اما عملکرد شاگردان مهران شاهین‌طبع بهتر بود تا ضمن پیروزی ۱۴-۱۹، در مجموع با ۵ امتیاز اختلاف و نتیجه ۹۴ - ۹۹ برنده بازی پنجم سری فینال شوند. به این ترتیب طبیعت در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر بسکتبال ایران، عنوان قهرمانی مسابقات را به دست آورد تا شگفتی خود در این فصل را تکمیل کند.تیم شهرداری گرگان نیز پس از کسب سه قهرمانی متوالی به مقام نایب قهرمانی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر ایران رسید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها