دویست و چهل و هفتمین روز جنگ؛

آمار شهدای غزه از ۳۷ هزار نفر عبور کرد

ببینید | شهید و زخمی شدن ۶۱۰ نفر در جنایت هولناک النصیرات

منابع فلسطینی اعلام کردند که در جنایت هولناک ظهر امروز در اردوگاه النصیرات در غزه، ۲۱۰ نفر شهید و ۴۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.
کد خبر: ۱۴۶۰۱۱۳

 به گزارش جام جم آنلاین، دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در جنایت وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه ۲۱۰ نفر به شهادت رسیده و بیش از ۴۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. شهدا و مجروحان این جنایت به بیمارستان شهدای الاقصی انتقال داده شدند.

دفتر مذکور با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای الاقصی قادر به پذیرش این تعداد از شهدا و مجروحان نیست، از جامعه جهانی و نهاد‌های بین‌المللی خواست این بیمارستان را نجات داده و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و ژنراتور‌های برق را برای ادامه فعالیت آن ارسال کنند.

در این بیانیه آمده است: وضعیت در بیمارستان شهدای الاقصی فاجعه بار و بسیار خطرناک است و ما خواستار توقف فوری نسل‌ کشی غیرنظامیان فلسطینی هستیم.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین بیان کرد: حمله متجاوزان به غیرنظامیان و کودکان و زنان و در اردوگاه النصیرات و مناطق مرکزی غزه را به شدت محکوم می‌کنیم و اشغالگران و دولت آمریکا را مسئول این جنایت هولناک که خون ده‌ها فرد بی گناه ریخته شد، می‌دانیم. ما از جامعه جهانی و همه نهاد‌های بین‌المللی می‌خواهیم رژیم صهیونیستی را برای توقف حملات و جنایات وحشیانه خود تحت فشار قرار دهند و جلوی ادامه نسل‌کشی ملت فلسطین در نوار غزه را بگیرند.

لحظات اولیه پس از جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه که به شهادت و زخمی شدن نزدیک به ۶۱۰ نفر منجر شد.

کودکی فلسطینی که هنوز آخرین لقمه غذا در دهانش است و به شهادت رسیده است. صهیونیست‌های جنایتکار کودکان فلسطینی را در النصیرات هنگام خوردن غذا هدف قرار دادند و به شهادت رساندند.

تعداد بازدید : 22
تعداد بازدید : 19
تعداد بازدید : 17
تعداد بازدید : 13
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها