استاندار گلستان گفت: خدا را شاکریم که در طی سال 1401 و تاکنون به میزان 3 هزار و 641 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد تحویل این عزیزان شده است.
استاندار گلستان گفت: خدا را شاکریم که در طی سال 1401 و تاکنون به میزان 3 هزار و 641 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد تحویل این عزیزان شده است.
کد خبر: ۱۴۵۲۳۸۳
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان دکتر علی‌محمد زنگانه روز  دوشنبه در آئین واگذاری مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان که با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: در استان گلستان پروژه‌های در دست ساخت در نهضت ملی مسکن بیش از 66 هزار واحد مسکونی در شهر و روستا است.

وی با تاکید بر اینکه از این تعداد، 8 هزار و 721 واحد مسکن حمایتی است ، گفت: خدا را شاکریم که در طی سال 1401 و تاکنون به میزان 3 هزار و 641 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد تحویل این عزیزان شده است.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه برای 432 خانواده مددجوی کمیته امداد در سامانه نهضت ملی مسکن تخصیص پروژه انجام شده است، خاطرنشان کرد: در انتهای سال 1401 تعداد یک هزار و 535 واحد و امروز نیز 2 هزار و 106 واحد در استان گلستان تحویل متقاضیان شده است.
زنگانه گفت: خدا را شاکریم که بیش از 80 درصد روستاها در استان گلستان مددجوی فاقد مسکن ندارد و امیدواریم بر اساس چشم‌انداز تعیین شده بتوانیم در پایان دولت آن را به 100 درصد برسانیم.
وی اضافه کرد: ما در استان گلستان رشد 600 درصدی در احداث مسکن مقاوم در بافت های فرسوده داشته ایم و بیش از 15 هزار واحد پروژه مسکن خودمالکی بوده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها