ثبت نام ۳۵۰ بانوی قزوینی در دومین کنگره بانوان تاثیرگذار
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین

ثبت نام ۳۵۰ بانوی قزوینی در دومین کنگره بانوان تاثیرگذار

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۳۱ هزار عنوان برنامه در دومین کنگره ملی شهدای این استان اجرا می شود.
کد خبر: ۱۴۴۷۰۲۲
 به گزارش جام جم آنلاین،سرتیپ دوم پاسدار مصطفی مثنوی افزود: برنامه‌های متنوع و خاصی در دومین کنگره ملی شهدا در حال برگزاری است که بیشتر این برنامه با مشارکت مردم روند اجرایی خوبی به خود گرفته است.
مثنوی با اشاره به اینکه بیشتر فضای استان متاثر از کنگره ملی شهدا است بیان کرد: با همکاری خوب رسانه‌ها و کمیته‌های مختلف فرصت خوبی برای اجرای هر چه بهتر برگزاری دومین کنگره فراهم شد.
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۳۱ کمیته و کارگروه هر ۴۵ روز یک بار با تشکیل جلسات برنامه‌های اجرا شده را تشریح خواهد کرد.
مثنوی برگزاری کنگره را فرصتی برای تبلیغ آرمان‌های شهدا و معرفی ظرفیت‌های ۴۵ ساله انقلاب اسلامی دانست و گفت: بانک اطلاعاتی خوبی از ۲ هزار شهید استان تهیه شد.
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزاری ۱۷ اجلاسیه شهرستانی و استانی، برگزاری جشنواره سرود، توزیع ۲ هزار جهیزه، تالیف۲۰۰ عنوان کتاب، جمع آوری ۹۵ سوژه از شهدا، برگزاری بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ یادواره شهدا، نصب ۲ هزار تندیش شهید و اجرای ۱۳ هزار عنوان برنامه برای نهضت روایتگری را از مهمترین برنامه‌های کمیته‌ها در کنگره ملی شهدا اعلام کرد.
مثنوی عملکرد کمیته‌ها و همراهی مدیران و دستگاه‌های اجرایی در ایجاد هماهنگی کنگره ملی سرداران و ۲ هزار شهید استان امیدوار توصیف کرد و گفت: همه ظرفیت‌های مختلف در بخش هی مختلف باید برای برگزاری آبرومندانه این رویداد مهم و و فرهنگی بسیج شود.
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در مهرماه سال ۱۴۰۳ با شرکت مقام‌های لشکری و کشوری و قشر‌های مختلف مردم در یاسوج برگزار می‌شود.
کهگیلویه وبویراحمد دارای ۲ هزار شهید، ۵۳ هزار رزمنده، ۱۳ هزار جانباز، ۳۱۶ آزاده، ۶۳ شهید جاوید اثر و پنج شهیده زن است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها