خرید پارچه عمده یکی از موثرترین روش‌ها برای کاهش هزینه و افزایش دامنه سود است. بسیاری از افرادی که در مقیاس گسترده به تولید پوشاک یا سایر منسوجات می‌پردازند، مشقت زیادی را در انتخاب و خرید پارچه متحمل می‌شوند.
کد خبر: ۱۴۴۴۵۷۵

انتخاب پارچه یک طرف و خرید پارچه با قیمتی مناسب نیز یک طرف دیگر! هر گونه بی دقتی در این زمینه‌ها می‌تواند حاشیه سود شما را کاهش دهد. پس باید واسطه‌ها را حذف کنید و مستقیما از عمده فروش پارچه بخرید. شما می‌توانید پارچه‌های باکیفیت و ارزان قیمت را همین حالا در وب سایت ایران آستری به آدرس iranastari.com سفارش دهید.

چرا خرید پارچه عمده به صرفه‌تر است؟

اهمیت خرید عمده پارچه

احتمالا اولین سوالی که حین خرید عمده پارچه برای شما پیش می‌آید، این است که چرا باید پارچه را به صورت عمده خرید؟ مگر این کار چه اهمیتی دارد؟ همه افرادی که در حوزه منسوجات و پوشاک فعالیت می‌کنند، می‌دانند که خرید عمده پارچه در هر نوعی که باشد هزینه‌های ابتدایی تولید را کاهش می‌دهد و سود را بیشتر می‌کند. با خرید عمده پارچه واسطه‌ها حذف می‌شوند و با تبادل مستقیم پارچه بین تولید کننده و مصرف کننده، قیمت کاهش پیدا می‌کند.

عمده فروشان پارچه ترجیح می‌دهند که به جای چندین مشتری، یک مشتری داشته باشند. به همین دلیل روی خریدهای عمده تخفیف می‌دهند و این اهمیت زیادی دارد.

پارامترهای موثر در قیمت خرید عمده پارچه

امروزه قیمت خرید عمده پارچه‌های مختلف به پارامترها و فاکتورهای گوناگونی وابسته است. نوع پارچه، موادی که برای تهیه پارچه مصرف می‌شوند و برند سازنده باعث تعیین هزینه‌های خرید پارچه عمده خواهد شد. افزون بر آن میزان سفارش شما نیز در این زمینه بسیار اهمیت دارد. بسیاری از تولید کنندگان تصمیم دارند تخفیفاتی را به خریداران عمده خود بدهند که به هیچ خریدار خرد آن‌ها را نمی‌دهند. حال اگر شما خریدهای خود را به صورت نقدی انجام بدهید و هزینه‌های خرید پارچه عمده را به صورت یکجا پرداخت کنید، هزینه کلی تولید کاهش می‌یابد. در نهایت فراموش نکنید که قیمت خرید عمده انواع پارچه می‌تواند از تولیدات داخلی یا واردات پارچه و همچنین نرخ ارز تاثیر بپذیرد.

چرا خرید پارچه عمده به صرفه‌تر است؟

مزایای خرید عمده پارچه

هر کسب و کاری برای این که اهداف خود را به خوبی پیش ببرد، نیاز دارد که اقداماتی را برای کاهش هزینه‌ها انجام دهد. در زمینه دوخت پوشاک نیز خرید عمده پارچه می‌تواند مزایای زیادی را با خود به همراه داشته باشد. این روش با توجه به این که بسیار مقرون به صرفه است، اهمیت پیدا کرده است‌:

  • قیمت ارزانتر و تخفیفات بیشتر

اصلی‌ترین ویژگی‌ای که خرید عمده پارچه دارد، همان کاهش هزینه‌ها است که چند بار به آن اشاره کردیم. فروشندگانی که در جستجوی مشتریان عمده خود هستند، مزیت قیمت کمتر را برای آن‌ها در نظر دارند. در ضمن، با خرید عمده پارچه واسطه‌ها حذف می‌شوند و این سبب افزایش سود شما خواهد شد. در عین حال که تخفیفات بیشتری را دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که هر گونه کاهش هزینه از زمان خرید پارچه تا زمان دوخت لباس و سایر منسوجات به نفع شما خواهد بود. پس در این پروسه (خرید عمده پارچه) تا حدودی سود خالص تولید شما بیشتر می‌شود.

  • کاهش هزینه ‌های حمل و نقل

تصور کنید برای خرید پارچه‌هایی که مورد نیاز تان هست، باید چندین بار به بازار مراجعه کنید. هزینه‌های حمل و نقل که افزایش پیدا می‌کنند به کنار، زمان شما نیز هدر خواهد شد. برای کاهش هزینه حمل و نقل انتخاب عمده فروشی‌های مطمئن بهترین راه چاره است.

بهترین روش خرید پارچه چیست؟

شاید سوالی که در ذهن شما نقش بسته است این است که بهترین روش خرید پارچه کدام است؟ ما از مزایای خرید پارچه به صورت عمده صحبت کردیم. پارچه‌هایی که به شکل عمده به فروش می‌رسند، علاوه بر تنوع بالای خود بسیار باکیفیت هم هستند. چرا که فروشندگان عمده به منظور جذب مشتری بیشتر همواره سعی در ارتقای کیفیت پارچه دارند.

اگر بخواهیم بهترین روش خرید پارچه را برایتان معرفی کنیم، به خرید عمده پارچه به صورت اینترنتی اشاره خواهیم کرد. جستجو در فروشگاه‌های آنلاینی که هر یک محصول جدیدی را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند، کاری بسیار آسان است. شما با خرید عمده پارچه‌های مورد نیاز خود از وب سایت‌های اینترنتی بیشترین میزان بازدهی را خواهید داشت.

انتخاب برند مطمئن؛ راهی برای خرید مطمئن پارچه عمده

اگرچه خرید پارچه عمده را توصیه می‌کنیم، اما خریدی که با دقت پیش برود بسیار اهمیت دارد. یکی از مهم‌ترین مواردی که پیش از خرید عمده پارچه‌های مختلف باید بدان دقت کنید، این است که از برندهای معتبر پارچه را بخرید؛ برندهای معتبر به راحتی معتبر نشده‌اند. آن‌ها با تضمین کیفیت پارچه و استفاده از مواد اولیه مرغوب است که توانسته‌اند اعتبار یابند. طاقه‌های پارچه که به دست شما می‌رسند، باید پلمپ باشد و پارچه نیز اصالت داشته باشد. متاسفانه در بازار فروش برندهای نامعتبر نیز فعالیت گسترده‌ای دارند و با قیمت کم سعی می‌کنند پارچه‌های باکیفیت را در اختیارتان قرار دهند. حال آن که خرید عمده چنین پارچه‌هایی نتیجه‌ای جز ضرر برای شما در پی ندارد.

افزایش متراژ طاقه؛ کاهش هزینه‌های خرید پارچه

خرید عمده پارچه مستلزم توجه به متراژ طاقه‌ای است که خریداری می‌کنید. مسلماً اگر متراژ طاقه بیشتر باشد قیمت عمده پارچه رفته رفته کاهش پیدا می‌کند. معمولاً متراژ پارچه‌ها به صورت استاندارد تعیین شده، اما می‌توانید آن را سفارشی سازی هم کنید. آنچه که اهمیت دارد، افزایش متراژ پارچه‌ها سبب می‌شود که قیمت‌ها متفاوت باشد.

چند نکته کاربردی در خرید عمده پارچه

در زمینه خرید پارچه عمده جا دارد به برخی از نکات مهم و کلیدی اشاره کنیم. اگر شما یک خریدار حرفه‌ای باشید، قطعا عمده فروشان حرفه‌ای را نیز انتخاب خواهید کرد. اولین نکته مهم توجه به گرماژ پارچه است. اگر به کیفیت اهمیت می‌دهید، پس گرماژ پارچه را با چند مرحله ساده محاسبه تعیین کنید. با اندازه گرفتن طول و عرض و ضخامت و ... و استفاده از فرمول گرماژ می‌توان وزن آن را محاسبه کرد.

نوع الیافی که در تهیه پارچه کاربرد دارند، ضخامت، وزن و گرماژ پارچه را تحت تاثیر قرار می‌دهند. این بر روی قیمت عمده پارچه نیز تاثیر گذار است. گرماژ پارچه باید متناسب با کاربردهای مد نظر شما تعیین شود.

در ضمن، ضمانت نامه را فراموش نکنید. ممکن است برخی از پارچه‌ها آبرفت داشته باشند و برخی دیگر پس از مدتی رنگ بدهند. شما باید مطمئن باشید که اگر چنین اتفاقی بیفتد، فروشنده عمده پارچه مشکلتان را حل خواهد کرد.

چرا خرید پارچه عمده به صرفه‌تر است؟

خرید پارچه عمده از ایران آستری

ایران آستری با سابقه فعال در زمینه فروش عمده انواع پارچه در بازار ایران، خوش درخشیده است. تمرکز ایران آستری بر تنوع پارچه، کیفیت آن و از همه مهم‌تر قیمت‌های رقابتی پارچه است. به همین دلیل مشتریان پس از انتخاب این فروشگاه کاملا از خرید خود راضی خواهند بود. از بهترین پارچه های این فروشگاه که هم قیمت مناسب و هم کیفیت عالی دارند میتوان به ساتن آمریکایی، آستر رویال، انواع آستری، جین کاغذی و ... اشاره کرد. شما نیز می‌توانید یکی از همین مشتریان باشید. کافی است همین حالا وارد وب سایت ایران آستری شوید و هر آنچه که مد نظرتون هست را با چند کلیک ساده سفارش دهید. با خرید از این وب سایت ضمانت بازگشت وجه نیز خواهید داشت. همین موجب اطمینان خاطر شما خواهد شد و این بسیار اهمیت دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها