یادواره ۳۸ شهید والامقام گردان حضرت رسول و گرامیداشت سردار سلیمانی، با حضور اقشار مختلف مردم در بهمئی برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۴۰۰۰۷

به گزارش جام جم آنلاین،سردار شکراله واهبی زاده از سرداران و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها و همچنین شهدای والا مقام شهرستان بهمئی و محکوم کردن حمله تروریستی کرمان گفت: شخصیت سردار سلیمانی به گونه‌ای بود که همه او را تحسین می‌کردند و این نشان می‌دهد سردار رشید اسلام یکی از ارزشمندترین افراد دوران خود بوده است.
سردار واهبی زاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: سردار دل‌ها در دفاع از نظام و انقلاب و در نابودی اشرار و سپس در دفاع از حرم اهل بیت(ع) امتحان خود را پس داد و در پیشگاه خداوند سربلند شد.
وی با اشاره اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی اسوه مقاومت و عزت است، به حضور میلیونی مردم در تشییع این شهید والامقام اشاره کرد و گفت: ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی آنچنان وسیع بود و همیشه فراتر از زمان خویش را می‌دیدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی هم در این مراسم با قدردانی از حضور گسترده مردم در این مراسم گفت: اخلاص مهمترین ویژگی‌ شهید بود، آن شهید گرانقدر نماد مبارزه با جبهه ظلم بود.
سرهنگ مهدی غلامی نژاد در این مراسم ایمان و اخلاص سردار سلیمانی را ویژگی بارز او عنوان کرد و گفت: شهید سلیمانی کسی بود که باخدا معامله کرد و درکارها، درگفتار و در کردارش فقط خدا را در نظر می گرفت.
وی در این مراسم به مجاهدت سردار سلیمانی در رهبری جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: تفکر و مکتب شهید سلیمانی در جهان، باعث ایجاد یک جبهه واحد در برابر ظلم و ستم ابرقدرت‌ها شده و این یک میراث گرانبها برای همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است.
شرکت کنندگان نیز در این یادواره با اظهار بر تداوم راه شهید سلیمانی، بر ایستادگی در مقابل فتنه‌های دشمنان اسلام تأکید کردند.
در این مراسم حاضران از شجاعت و اخلاص این شهید والامقام گفتند، شهیدی که مردم او را به چشم یک مکتب و مدرسه درس آموز نگاه می کنند.
سردار دل‌ها اسطوره جهانی مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ساعت ۱:۲۰ بامداد ۱۳، روز دی ماه ۱۳۹۸ توسط پهپاد تروریستهای امریکایی در فرودگاه بغداد به همراه ابومهدی المهندس و تعدادی از یاران خود به شهادت رسید.

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها