انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان قم همزمان با ۲۰ استان کشور با مشارکت ۸۵ درصدی اصحاب رسانه قم برگزار و اعضای منتخب معرفی شدند.
کد خبر: ۱۴۳۶۷۴۵

به گزارش جام جم آنلاین ،در انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات قم که امروز همزمان با ۲۰ استان کشور و بصورت الکترونیک برگزار شد، از ۲۱۳ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات استان ۱۸۱ نفر مشارکت کردند که نشان از مشارکت ۸۵ درصدی اصحاب رسانه استان قم دارد.

پس از پایان انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان قم در بخش «مدیران مسئول» مهدی عنایت پور با ۸۷ رأی و مهدی بخشی با ۸۴ رأی به جمع اعضای خانه مطبوعات اضافه شدند؛صادق چهرقانی نیز با ۵۶ رأی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شد.

در بخش «خبرنگاران» نیز یوسف شعبانعلی با ۹۵ رأی، امیرعاطفی پور با ۸۵ رأی و جعفر مسلمی با ۷۹ رأی به‌عنوان نماینده خبرنگاران در هیات مدیره خانه مطبوعات انتخاب شدند؛ در این بخش فاطمه عسکری با ۷۵ رأی و احمد ظهرابی با ۷۱ رأی به‌عنوان عضو علی‌البدل تعیین شدند.

در بخش «نمایندگی روزنامه‌ها» نیز فخرالدین یوسف‌پور با ۱۱۲ رأی نفر اول شد و محمد توکلی با ۴۹ رأی به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شد.

در بخش نمایندگی «رسانه‌ها و پایگاه‌های خبری» نیز سید مهدی حسینی با ۹۶ رأی بیشترین آرا را از آن خود کرد و احمد نامداری نیز با ۷۴ رأی به‌عنوان عضو علی البدل تعیین شد.

در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات نیز سعید آقایی با ۹۳ رای و محمدرضا چیت ساز با ۷۴ رای بعنوان بازرسان جدید خانه مطبوعات استان قم انتخاب و هادی چهرقانی نیز با ۶۴ رای عضو علی البدل شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها