آیین افتتاحیه جام رسانه امید، همراه با اردوی راویان پیشرفت، بازدید از مجتمع کشتی‌سازی فراساحل ایران(ایزوایکو) ویژه تمامی فعالان رسانه‌ای استان هرمزگان برگزار شد.
آیین افتتاحیه جام رسانه امید، همراه با اردوی راویان پیشرفت، بازدید از مجتمع کشتی‌سازی فراساحل ایران(ایزوایکو) ویژه تمامی فعالان رسانه‌ای استان هرمزگان برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۳۶۶۶۵

هرمزگان-جام جم انلاین-آیین افتتاحیه جام رسانه امید، همراه با اردوی راویان پیشرفت، بازدید از مجتمع کشتی‌سازی فراساحل ایران(ایزوایکو) ویژه تمامی فعالان رسانه‌ای استان هرمزگان برگزار شد.

محمد رسول جلالی مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان در آیین افتتاحیه جام رسانه امید که در مجتمع کشتی‌سازی فراساحل برگزار شد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنانی انتظاراتی از اصحاب رسانه داشتند و فرمودند «رسانه‌ها باید پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را برای مردم بازگو کنند، در واقع رسانه‌های انقلابی دیده‌بان این نظام و انقلاب هستند».
 
جلالی با بیان این که این قشر تاثیرگذار رسالت سنگینی که بر دوش دارند گفت:خبرنگاران می توانند روایتگر پیشرفت‌های انقلاب اسلامی ایران باشند.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان به موضوعات و محورهای جام رسانه امید را تشریح کرد: این رویداد 48 ساعته با سه موضوع؛ جهاد تبیین، جهاد خدمت و جهاد امیدآفرینی هم اکنون آغاز شده و اصحاب رسانه باید در این سه موضوع و همچنین پیشرفت‌هایی که در سالیان اخیر در مجتمع ایزایکو رخ داده را در قالب‌های ایده‌پردازی، گزارش مکتوب اعم از گزارش خبری، تحقیقی و تحلیلی، یادداشت و سرمقاله، عکس و تهیه کلیپ ویدیویی تولید محتوا کنند.
 
 
جلالی در ادامه به تشریح اهداف برگزاری جشنواره جام رسانه پرداخت و تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و امید آفرینی را از اهداف این جشنواره برشمرد و گفت: شرکت کنندگان در این جشنواره می‌بایست لینک محتواهای تولیدی خود را در سایت جامع رسانه به آدرس ground.ir یا به سرشماره 09961611653 در پلتفرم ایتا ارسال کنند تا تیم داوری با بررسی آثار، برگزیدگان را انتخاب کنند.
 
وی به شاخص‌های جشنواره جام رسانه امید اشاره و اضافه کرد: این شاخص‌ها شامل حجم و تعداد انتشار آثار، کیفیت محتوا، تعداد بازدیدها و اشتراک‌گذاری مطالب و همچنین میزان بازخورد و عکس‌العمل مخاطبان از مطالب تهیه شده است.
 

وی گفت: اصحاب رسانه ظرف مدت 48 ساعت مهلت دار تا در زمینه محورها و موضوعات بیان شده تولید محتوا کنند .جلالی در پایان بیان کرد: اصحاب رسانه باید در نشر مطالب تولید شده پیشرفت هرمزگان را مد نظر داشته باشد.
 
گفتنی است اصحاب رسانه استان هرمزگان با حضور در مجتمع کشتی سازی فراساحل (ایزوایکو) ضمن شرکت در آیین افتتاحیه جام رسانه امید همراه با اردوی راویان پیشرفت و بازدید از این مجتمع، در آیین تشییع شهید گمنام در این مجتمع نیز شرکت کردند.
 
جعفر اسلامی جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان نیز در آئین افتتاحیه رویداد جام رسانه امید اظهار کرد: آن چیزی که امروز برای شهدای گرانقدر می‌توانیم بگوییم این است که «شهدا، ما شرمنده شما هستیم» شهدایی که تمام هستی خود را نثار کردند تا ما امروز آسایش داشته باشیم و در نظام مقدس جمهوری اسلامی به راحتی زندگی کنیم.
 
وی گفت:بزرگترین نعمتی که خداوند به انسان عطا می‌کند زندگی است، شهدا از نعمت زندگی گذشتند و ما نمی‌توانیم بر این نعمت، قیمت بگذاریم اما شهدا این کار بزرگ را انجام دادند و ایثارگری کردند.
 

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) در امور اقشار بسیج استان هرمزگان افزود: موضوع مشترکی که در وصیت‌نامه همه شهدا شاهدیم؛ پشتیبانی از ولایت فقیه است، چراکه نعمت ولایت فقیه سبب شد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پیروزی برسد و رهبری‌های مدبرانه‌ بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سبب شد مردم بر رژیم منحوس پهلوی به پیروزی دست یابند.
 
وی ادامه داد: به برکت ولایت مطلقه فقیه است که نظام مقدس در جهان مقتدرانه در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار ایستاده و ولایت فقیه همچون خاری در چشم دشمنان اسلام و انقلاب است.

اسلامی ادامه داد: موضوع دیگری که در وصیت‌نامه شهدا مورد تأکید قرار گرفته؛ حجاب است، فرقی هم ندارد که حجاب زنان یا مردان باشد، امروزه شاهدیم که دشمن، حجاب را مورد هجمه قرار داده و لذا باید این موضوع را مورد بررسی قرار داد‌.
 

وی تأکید کرد: وظیفه همه ما در برابر ایثارگری شهدا، این است که پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی باشیم، هرکس در هر منصب و موقعیتی که هست باید به این وظیفه خود به نحو احسن عمل کند، همگان باید بدانند هرکس عهده‌دار هر مسئولیتی که هست جای پای یک شهید نشسته و باید قدردان این نعمت باشیم و تلاس کنیم تا روز به روز به پیشرفت‌های بیشتری دست یابیم.
 
علیرضا مروج قائم مقام مجتمع ایزوایکو نیز در این آئین تأکید کرد: ما در مجتمع کشتی‌سازی و در حضور اصحاب رسانه هم‌قسم می‌شویم که در راستای فرمان رهبر معظم انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم و همه با هم با همت و جدیت برای پیشرفت ایران اسلامی تمام تلاشمان را به کار ببندیم و دشمن را از بابت مشکلات و تمام مسائلی که دشمنان را دنبال می‌کند مأیوس کنیم.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها