گروه‌های مقاومت در منطقه از ایران فرمان نمی‌گیرند
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعای نتانیاهو درباره توقیف کشتی رژیم صهیونیستی

گروه‌های مقاومت در منطقه از ایران فرمان نمی‌گیرند

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن «احمد بحر» نایب‌رئیس و رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین، این ضایعه را به رهبری جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، ملت فلسطین و خانواده آن شهید تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۴۳۱۴۳۳

به گزارش جام جم آنلاین، «ناصر کنعانی» امروز (شنبه) و در یک موضع‌گیری رسانه‌ای در ارتباط با شهادت این مقام فلسطینی تاکید کرد «رژیم آپارتاید صهیونیستی با به شهادت رساندن رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین و هزاران شهروند فلسطینی دیگر در نوار غزه و کرانه باختری طی بیش از ۴۰ روز پیاپی، ذات پلید، جنایتکار و ضدبشری خود را به جهانیان نشان داده است».

حماس صبح امروز از شهادت «احمد بحر» نایب رئیس پارلمان غزه خبر داد و اعلام کرد او چند روز پیش در پی حمله ارتش رژیم صهیونیستی به پارلمان نوار غزه به شهادت رسیده است.

حماس اعلام کرد: «شهید دکتر احمد بحر (ابو اکرم) نایب رئیس مجلس فلسطین بعد از جراحات وارده در پی حمله صهیونیست‌ها به پارلمان نوار غزه به شهادت رسیده است».

مقاومت اسلامی فلسطین در عین حال تاکید کرد حمله ارتش رژیم صهیونیستی به پارلمان غزه و ویران کردن آن مستلزم اقدام فوری و موثر بین‌المللی است.

حماس تاکید کرد: بدون شک چنین جنایاتی، خللی در اراده راسخ ملت و جریان‌های مقاومت فلسطین برای ادامه مبارزه در مسیر آزادی کشورشان از اشغال رژیم اشغالگر صهیونیستی ایجاد نخواهد کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی پنج روز پیش تصاویری از لحظه ورود نیروهای تیپ «گولانی» به پارلمان غزه را منتشر کرد. نظامیان این رژیم ۲ روز بعد از ورود پارلمان غزه، ساختمان آن را منفجر کردند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در پایان از مجامع، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی خواست با عمل به مسؤلیت‌های خود و اتخاذ فوری اقدامات بازدارنده، ماشین کشتار هدفمند و تروریسم سازمان‌یافته رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را متوقف و جنایتکاران صهیونیست را در پیشگاه عدالت و قوانین بین‌المللی پاسخگو کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها