فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد

پایان رزمایش پیامبر اعظم با به کارگیری سلاح جدید

رزمایش عملیاتی و تاکتیکی تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۳۰۴۱۰

 به گزارش جام جم آنلاین ،فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) در قالب نیروهای زرهی، هجومی، واکنش سریع توان رزمی و دفاعی خود را در قالب رزمایش عملیاتی، تاکتیکی به نمایش گذاشتند.

سردار غلامحسین محمدی‌اصل تصریح کرد: با برگزاری این رزمایش در منطقه مرزی اصلاندوز سعی بر این است تا موضوع حفاظت و امنیت از مرزها به عنوان یک اصل اساسی مورد توجه قرار گیرد تا ما بتوانیم توان نیروهای رزمی و دفاعی خود را ارتقا دهیم.

وی گفت: در این رزمایش نیروهای حاضر در قالب تیپ ۳۷ حضرت عباس (ع) با قدرت‌نمایی و استفاده از تاکتیک‌ها و شیوه‌های مدرن به مقابله با تهدید دشمن پرداخته و سعی کردند در یک سناریو طراحی دشمن را در نطفه خفه کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: در این رزمایش که عملکرد نیروها مورد رصد و پایش فرماندهان عالی رتبه قرارگاه امام حسین قرار گرفت، شرایط مطلوبی را در جابه‌ جایی نیروها و انجام برنامه‌ های پیش‌ بینی شده را شاهد بودیم و قطعا این رزمایش نشان داد که نیروهای سپاهی و بسیجی برای مقابله با تهدیدهای احتمالی دشمنان در صحنه حاضر و مهیا هستند.

محمدی اصل در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در حساس‌ترین مقطع قرار گرفته و نیروهای مسلح در تبعیت از فرماندهی کل قوا به عنوان سرباز جان بر کف ولایت در دفاع از این کشور و ملت لحظه‌ای آرام نمی‌گیرند.

وی اضافه کرد: این رزمایش به مدت هفت روز در منطقه عمومی اصلاندوز در حال برگزاری است و سعی بر این است تا نیروهای حاضر توان خود را در مراحل مختلف به نمایش گذاشته و با جدیدترین تاکتیک‌ها و خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمن آشنایی پیدا کنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: نیروهای مسلح کشورمان در مقطع کنونی در آمادگی کامل به سر می‌برند و ضرورت دارد تا بیش از هر زمان دیگر با چشم بصیر و مراقبت شبانه‌روزی سعی کینم تا زمینه استحکام نیروها و آمادگی و توان آنها را ارتقا دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها