تجهیز جت «کرار» به موشک حرارتی «مجید»
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خبر داد:

تجهیز جت «کرار» به موشک حرارتی «مجید»

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان رصد می‌شود

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: آسمان امن کشور در رصد شبانه روزی غیورمندان پدافند هوایی است و کوچک‌ترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان بصورت لحظه‌ای ثبت و ضبط می‌شود.
کد خبر: ۱۴۳۰۱۳۳

به گزارش جام جم آنلاین، امیر علیرضا صباحی‌ فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی بابلسر روند تولید علم و پیشرفت در عرصه علوم پدافندی بویژه در عرصه نظامی کشورمان را مطلوب دانست و افزود: قدرت پدافندی کشورمان تمامی معادلات منطقه و فرامنطقه‌ای را برهم زده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون درخواست‌های متعددی در زمینه خرید تسلیحات پدافندی از جانب کشور‌های دور و نزدیک داشته ایم، افزود: وقفه‌ای کوتاه در پیشرفت علمی و عقب ماندن از فناوری روز دنیا منجر به وابستگی کشورمان به دیگران می‌شود و یقینا اقتدار امروزی وجود نخواهد داشت.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیرو‌های زبده، متخصص و با ذکاوت پدافند هوایی ارتش با تسلط کامل بر تسلیحات و تجهیزات پدافندی، در لحظه آمادگی دفع تهدیدات را دارند.

وی با تاکید بر اینکه نیرو‌های مسلح کشورمان مخالف هرگونه جنگ، اِشغال، بی ثباتی و ناامنی در منطقه هستند، خاطرنشان کرد: نفوذ اطلاعاتی و چتر امنیت پدافندی کشورمان امروز از مرز‌های هوایی کشورمان فراتر رفته است و متخصصان علوم پدافندی کیلومتر‌ها دورتر را پایش و در صورت نیاز اقدام لحظه‌ای و متقابل را انجام می‌دهند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: آسمان امن کشور در رصد شبانه روزی غیورمندان پدافند هوایی است و کوچک‌ترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان بصورت لحظه‌ای ثبت و ضبط می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها